Yeni Asude – Katilimi Beklerken Ekitap Pdf indir oku

tarafından
744
Yeni Asude – Katilimi Beklerken Ekitap Pdf indir oku

Katilimi Beklerken Hakkında

Asude - Katilimi Beklerken

Katilinden kaçan bir kadın, sadece bedeniyle değil ruhuyla da ona teslim olacaktır. Ve ruhsuz bir katil, bu kadının gözlerinde kaçtığı her şeyi bulacaktır.

Pencereye doğru yürüdü Kathy. Büyük camın önünde durup göz alabildiğine uzanan beyaz örtüyü seyretti. Uzakta bir çam ağacından iri bir kar parçası düşünce dallar büyük bir yükten kurtulmuşçasına havalandı. Yaşama dair tek kanıt buydu, tek hareket, tek iz…

Kathy’nin nefes alış verişleri bile sayılıydı ve genç kız soğuk metali şakağında hissettiğinden beri korku dolu saniyeleri sayıyordu. Saymayı kesip de kaderine razı olunca da “O”na döndü.

Odadaki siyah ve deriden geniş koltuğa yayılmıştı genç adam.

“Peki ben kaçıncı olacağım…” diye sordu Kathy.
Ardından kollarıyla bedenini sardı. Kendisinden başka kimse onu kurtaramazdı. Hayır! Kendisi de bunu yapamazdı.

Genç adama kayıtsızca bakarken “Kaç?” diye yineledi sorusunu. İçinden bir yerlerde çift bir sayıya denk gelmeyi umdu. Tek sayıları oldu olası sevmezdi. Onlar ikiye bölünmeyecek kadar bencillerdi.

“23” dedi bu sırada genç adam.

Kathy alay edercesin sırıttı. 23 ha? 23 Yaşında ölecekti ve karşısındaki katilin 23. Kurbanıydı! Hayatın; bu soğuk esprisine karşı içi nefret doldu ve yeniden pencereye yöneldi.

“Son bir isteğim var” dedi sonra ansızın.

“Bilirsin idam mahkumlarına son bir istek hakkı tanınır” diye devam etti.

Katili ise elindeki Glock marka silahına susturucuyu takmakla meşgulken kafasını kaldırıp kıza bakmadan sadece “Söyle” dedi.

“Benimle…” diye başladı sözlerine Kathy ve yeniden adama dönüp :
“Benimle yat” dedi ve bildiği her şeyle dalga geçercesine gülümsedi…