Yatağımdaki Yabancı Bedevi Çadırındaki Kız Kitabı

tarafından
276
Yatağımdaki Yabancı Bedevi Çadırındaki Kız Kitabı

Yatağımdaki Yabancı Bedevi Çadırındaki Kız Kitabı-Yatağımdaki Yabancı Bedevi Çadırındaki Kız Kitap özeti-Yatağımdaki Yabancı Bedevi Çadırındaki Kız konusu

Sophie Greenham, sert ve katı bir kişiliği olan ordu subayı Kit Fitzroy’un hayatına aniden girmiş ve kalbinin çevresine ördüğü tüm duvarları adeta yıkarak, onun hayatını sonsuza kadar değiştirmişti. Hayatının kadınıyla tanıştıktan sonra, onu bırakıp, cepheye geri dönüp bomba imha etmek Kit için en zor görev olacaktı. Ancak Kit görevden döndüğünde artık eskisi gibi değildi. Yaptığı riskli işi, yaşadığı aşkla bir arada yürütemeyecekti. Son görevinde yaşadığı olaylar onun hayata bakışını değiştirmişti. Tüm bu olanlara bir de yıllardır görmediği annesinden gelen mektup eklenince, Sophie ve Kit’in tutkulu birliktelikleri, kazanılması gereken bir savaşa dönüşmüştü. Bu savaşı ancak “Aşk” kazanabilir.

YATAĞIMDAKİ YABANCI – INDIA GREY

Prens Şeyh Amir, kendi ailesinin adını kurtarmak için hayatıyla ilgili çeşitli planlar yaparken, şehvetli bir sarışının varlığı, tüm planlarını değiştirir.
Cassie ise, eşkıyalar tarafından kaçırılmış Şeyh Amir’i eğlendirmesi için karşısına çıkartılmıştır. Fakat Cassie bir aşk kölesi olmaya karşı çıkar ve Şeyh’ten onu kurtarması için yardım ister. Şeyh bu isteği kabul eder ama bu durumdan ancak bir hafta boyunca Amir’in metresi rolünü oynarsa kurtulabilecektir.

BEDEVİ ÇADIRINDAKİ KIZ – ANNIE WEST