Vefa Enver Sana Aşık Değilim Yeni Kitap

tarafından
410
Vefa Enver Sana Aşık Değilim Yeni Kitap

Vefa Enver Sana Aşık Değilim Yeni Kitap, Vefa Enver Sana Aşık Değilim Yeni, Vefa Enver Sana Aşık Değilim, Vefa Enver Sana Aşık Değilim kitap konusu, Vefa Enver Sana Aşık Değilim oku, Vefa Enver Sana Aşık Değilim kitap özeti
Aşk ile nefret arasındaki çizgi hiç bu kadar ince olmamıştı…

Sana-Asik-Degilim_Vefa Enver

Kenan geçmişteki bir hesaplaşmayı sonlandırmak için her nefesinde intikam hırsıyla bilenmiş bir erkektir. Sonunda amacına ulaştığında yıktığı başka hayatlar da olacaktır. Lal küçük dünyasında büyük hayalleri olan masum bir kız çocuğudur. Babasının ani ölümü ile her şeyini kaybeder ve ülkesini terk etmek zorunda kalır. Ama bir gün geri dönüp babasının katilinden intikam alacağına dair yemin eder.

Yıllar sonra Kenan, büyüleyici güzellikte genç bir kadın olarak karşısına çıkan Lal’e gördüğü an vurulur. Ancak onun kim olduğuna dair en ufak bir fikri bile yoktur.

Kalpleri kin ve öfke ile dolu bu ikilinin planlarına dâhil etmedikleri, hayatlarında olmasına ihtimal vermedikleri tek bir şey vardır. Aşk.

Geçmişin karanlık gölgeleri ile yüzleşirken, hangisinin daha güçlü olduğuna karar vermek zorunda kalırlar. Aşk mı, nefret mi?