Uyanış Kursu Bütün Sorunları Çözmenin Sırrı Joe Vitale

tarafından
478
Uyanış Kursu Bütün Sorunları Çözmenin Sırrı Joe Vitale

Zero Limit’in yazarı Joe Vitale’in yeni kitabı

Bütün Sorunları Çözmenin Sırrı
Servet ve Parasal Kaynak
Sağlık ve Zindelik
Aşk ve İlişkiler
Mutluluk ve Doyum
Ruhsal Aydınlanma

Para, sağlık, mutluluk ve sevgi konularındaki en büyük sorunlarınızın birdenbire yok olduğunu hayal edin. Ne yapardınız? Hayatınız sıkıntısız olsaydı nasıl olurdu? Eğer bu soruların cevabını bilmek istiyorsanız

Joe Vitale’in Uyanış Kursu kitabının ilk sayfasını açın. Hayatınızı kökten değiştirecek bir öğretiyle karşılaşacaksınız. Bu yöntem sayesinde en zorlu sorunlarınızla baş edebilecek ve her zaman arzuladığınız hayata kavuşacaksınız. Esin kaynağı olan kişiliğiyle Amerika’nın en çok aranan kişilerinden biri olan Vitale’in kanıtlanmış programının yer aldığı

Uyanış Kursu, varlığınızın kalbine ulaşmanızı sağlayacak araçları sunarak kişisel ve profesyonel hayatınızda yepyeni bir safhaya erişmenize yardım ediyor. Zero Limit, Çekim Yasası Sırrı ile The Key kitaplarının başarılı yazarı ve Secret filmiyle sinemada da başarısını kanıtlayan Joe Vitale bu kitabında Ho’oponopono’nun başarılı öğretilerinden yola çıkıp zihninizi, bedeninizi ve ruhunuzu dönüştürerek sizi hedef ve amaçlarınıza adım adım ulaştıracak yöntemi sunuyor.

Uyanış Kursu bilinç ve başarının en yüksek seviyelerine ulaşmanıza yardımcı olurken sahip olduğunuzu bile bilmediğiniz güçlerinizi ortaya çıkaracak.

“Bu heyecan ve güç aşılayan kitap herkese coşku dolu farkındalık sürecinde rehberlik ediyor. Mutlaka okunmalı.”
-Sonia Choquette –

“Joe’nun uyanış aşamalarını ve bu aşamaları deneyimlemek üzere kullanılabilecek yöntemleri açıklama şekline hayran oldum. Aydınlanma sağlayan bir kitap.”
-John Gray-

“Joe’yu tanıyorum ve bu kitabı çok sevdim. Sorunlarımızı çözmek için onların ötesindeki uyanışa erişmemizi sağlıyor. Muhteşem biri!”
-Debbie Ford-

Uyanis_Kursu-Joe_Vitale

Yazar: Joe Vitale
Yayın Evi: Pegasus Yayınları
Türü: İnsan ve Toplum, Kişisel Gelişim
Orijinal Adı: The Awakening Course
Basım: Ekim 2013
Sayfa Sayısı: 264
Çevirmen: Ekin Duru
ISBN: 9786053431343

Googleden Gelen Arama Sonuçları:

  • yadi sk sifir noktasi joe vitali pdf indir