Uğursuz Bir Şey Geliyor Bu Yana Ray Bradbury

tarafından
259
Uğursuz Bir Şey Geliyor Bu Yana Ray Bradbury

Uğursuz Bir Şey Geliyor Bu Yana Ray Bradbury, Uğursuz Bir Şey Geliyor Bu Yana Ray Bradbury kitap özeti, Uğursuz Bir Şey Geliyor Bu Yana Ray Bradbury kitap konusu, Uğursuz Bir Şey Geliyor Bu Yana, Uğursuz Bir Şey Geliyor Bu Yana konusu

“Bir parçam hâlâ dört yaşındayken bindiğim o korkunç atlıkarıncanın üzerinde. Görünüşe göre ondan inmenin bir yolunu asla bulamamışım.” Fantastik edebiyatın ustası Ray Bradbury’den sizi kendinizle yüzleştirecek, cesaretin ve korkunun bir araya geldiği karanlık bir karnaval.

Ugursuz-Bir-Sey-Geliyor-Bu-Yana_Ray Bradbury

Vücudunu baştan sona saran dövmelerle zamana hükmetmeyi başaran Resimli Adam’ın avuçlarında iki tanıdık isim vardır: William ve Jim. 14 yaşındaki hemen her çocuk gibi bir an önce büyümek isteyen Will ve Jim’in önünde iki seçenek belirir: Ya Resimli Adam’ın büyüsüne kapılıp zamanı ileriye saran o atlıkarıncaya binecek ve tüm kasabayı bir günahkârlar karnavalına hapsedeceklerdir ya da Will’in ihtiyar babasıyla birlikte karnavalı belki de bir başka ekime kadar kasabadan uzaklaştıracaklardır. Çekinme, gir içeri… Uğursuz bir şey, upuzun bir yoldan senin için geldi.