Two Dukes of Wyndham Serisi Julia Quinn Pdf indir (2 kitap)

tarafından
458
Two Dukes of Wyndham Serisi Julia Quinn Pdf indir (2 kitap)
Two Dukes of Wyndham Serisi Julia Quinn Pdf indir

Kayıp Dük

Jack  bir zamanlar askerdi şimdi ise haydut ve aşırı çapkın biridir. Kural tanımaz kafasının estiği gibi yaşayan bir erkektir ne sorumluluk bilir ne kural bu dünyada en son isteyeceği şey sorumluluk sahibi olmaktır yakın zamanda korktuğu da başına gelir meğerse bizim Jack  Wyndham ailesinin kayıp çocuğuymuş.

Bir anda mirasın üzerine konur ailenin başına geçer sorumluluk alır bir Dük olur. Grace ise Wyndham ailesinin düşesine hizmet eden genç bir kadındır. Bu iş başka hiç bir şey yapmasına müsade etmeyen zorlu bir iştir. Sıradan ve rutin hayatı Jack’ın o çekici gülümsemesini görünce değişir. Jack hayırı cevap olarak kabul etmeyen ve istediğini elde edebilecek kadar çapkın bir tiptir Grace de onun kollarındayken hayır diyemez fakat bu durum onun Dük olma konumuna tamamen terstir.

Hayal Etmediğin Kadar

Doğumundan 6 ay sonra Amelia ve Dük arasında nişan sözü verilmiş o gündür Amelia büyümüş genç bir kadın olmuş evliliğini beklemektedir. Lakin son bir kaç yıl Dük’ün onu önemsemediği ve hatta umurunda olmadığını fark eder aslında bu doğrudur da.

Onun için evlilik fikri hiç aklına ve hatta işine gelmez o nişanlım var fikri ile mutludur. Fakat günün birinde kayıp olan kuzeni ortaya çıkar. Kuzenin ortaya çıkışı yeni Dük olması demektir dolayısı ile Amelia ile olan nişanda ortadan kalkacaktır lakin ortada alevlenen bir aşk vardır Dük kendi nişanlısına aşık olmuştur.