Tracey Devlyn Intikamın Güzel Yüzü E-book E-kitap

tarafından
189
Tracey Devlyn Intikamın Güzel Yüzü E-book E-kitap

Tracey Devlyn Intikamın Güzel Yüzü E-book E-kitap, Tracey Devlyn Intikamın Güzel Yüzü E-book, Tracey Devlyn Intikamın Güzel Yüzü E-kitap, Tracey Devlyn Intikamın Güzel Yüzü indir, Tracey Devlyn Intikamın Güzel Yüzü kitabi indir

Bir Kadın ile İntikamı Arasına Girebilecek Engel Yoktur…

Tracey Devlyn Intikamin Guzel Yuzu

Alımlı ve hoş bir kadın olan Cora, İngiliz devleti adına çalışan bir ajandır. En büyük amacı ise, çocuk yaşta kaybettiği anne babasının katilini bulmaktır. Güzel kadının bu uğurda göze alamayacağı hiçbir tehlike yoktur.

Zorlu mücadelede Cora’yı yalnız bırakmayan çocukluk arkadaşı Guy, güzel kadının intikam ateşini söndürmek için elinden geleni ardına koymaz. Fakat karşılarında en az Cora kadar hırslı ve bu güzel kadını ağına düşürmek adına her tür yola başvuracak kadar gözü dönmüş bir katil vardır…

“Tehlikeyi tutkuyla birleştiren Tracey Devlyn, hafızalarınızdan silinmeyecek güçlü bir aşk hikâyesi yaratmış.”
-Victoria Gray-

“Tracey Devlyn sürükleyici bir ajan hikâyesine unutulması güç bir aşk katarak harika bir roman yaratmış. İntikamın Güzel Yüzü, okunması gereken bir ilk roman.”
-Publishers Weekly-

“İntikamın Güzel Yüzü, hayal gücünüzü tetikleyecek kadar etkileyici, yüreklerinizi ele geçirecek kadar büyüleyici bir roman.”
-RT Book Reviews-

“İlk sayfasından itibaren okuru içine çeken konusuyla harika bir ilk roman. Devlyn, intikama teslim olmuş bir kadının başından geçenleri güçlü kalemini kullanarak unutulmaz bir anlatımla sunuyor.”
-Adrienne Giordano-