Tapınak’ın Son Sırrı Paul Sussman Kitap Tanıtımı

tarafından
290
Tapınak’ın Son Sırrı Paul Sussman Kitap Tanıtımı

Tapınak’ın Son Sırrı Paul Sussman Kitap Tanıtımı, Tapınak’ın Son Sırrı Paul Sussman Kitap konusu, Tapınak’ın Son Sırrı Paul Sussman, Tapınak’ın Son Sırrı Paul Sussman oku, Tapınak’ın Son Sırrı Paul Sussman konusu, Tapınak’ın Son Sırrı Paul Sussman
MÖ 70, Kudüs. Yahudilerin Kutsal Tapınak’ı Roma askerlerinin kuşatması altındayken, bir çocuğa koruması gereken bir sır emanet edilir. Çocuk tüm sakinleri kılıçtan geçirilen Tapınak’tan kaçmayı başarır ve artık sırrı bilen tek kişi odur.

Tapinakin-Son-Sirri_Paul Sussman

Aralık 1944, Güney Almanya. Nazi kampındaki altı Yahudi mahkûm gizemli bir nesneyi gizlice gömerler. Gömdükleri kimsenin eline geçmemesi gereken bir şeydir. Sonrasında hiçbiri hayatta kalmayacaktır.2000’ler. Yahudi terör örgütü Chayalei Davud ile Müslüman terör örgütü el-Mulatham, Ortadoğu’da oldukça kanlı eylemler düzenlemekte ve bölgeyi daha da karanlığa sürüklemektedir. Barış için çabalayan cesur politikacılarsa ölümle burun burunadır. Bu sırada Mısır harabelerinde bir ceset bulunur, öldürülen adam hiç de göründüğü gibi masum bir ihtiyar değildir. Müfettiş Yusuf Halife tarafından ipuçlarının izi sürülen cinayet Kudüs’e kadar uzanır. Ortadoğu’nun kaderi, farkında olmasalar da, Müslüman Müfettiş Halife ile Yahudi Dedektif Ben-Roi’ye emanettir.