Tanrı Tebdili Kıyafet Gezer Laurent Gounelle Yeni

tarafından
161
Tanrı Tebdili Kıyafet Gezer Laurent Gounelle Yeni

Tanrı Tebdili Kıyafet Gezer Laurent Gounelle Yeni, Tanrı Tebdili Kıyafet Gezer Laurent Gounelle kitap özeti, Tanrı Tebdili Kıyafet Gezer Laurent Gounelle kitap konusu, Tanrı Tebdili Kıyafet Gezer Laurent Gounelle kitap tanıtımı, Tanrı Tebdili Kıyafet Gezer, Tanrı Tebdili Kıyafet Gezer Laurent Gounelle konusu

Tanrı Daima Tebdil-İ Kıyafet Gezer
Mutluluğun kapını çalmasını bekleme, sen ona git
Hayatını değiştirecek roman bu işte!
Bir düşünün. İntihar etmek üzeresiniz. Bir adam hayatınızı kurtarıyor, ama karşılığında sizinle bir anlaşma yapıyor. Bundan sonra o ne söylerse sorgusuz sualsiz yapacaksınız. Kendi iyiliğiniz için… Çaresiz, kabul ediyorsunuz ve hayatınızın iplerini tıpkı bir kukla gibi başkasının ellerine bırakıyorsunuz. Ve hayatınız eskisinden çok daha güzel oluyor. Yine de şüpheleriniz var: Bu adam aslında kim? Çevresindeki gizemli kişilerin sırrı ne? Sizden aslında ne istiyor?

Tanrı Daima Tebdil-i Kıyafet Gezer, kendi kendimize koyduğumuz engelleri, korkularımızı ve önyargılarımızı nasıl aşacağımızın, kaderimiz sandığımız mutsuz bir yaşamı, bizi mutluluğa götüren bir yolculuğa nasıl dönüştüreceğimizin hikâyesi.

Laurent Gounelle bir mutluluk fabrikatörü… Eğer mutluluğun bir reçetesi varsa, Gounelle o reçeteyi biliyor olmalı.
Le Figaro

Yeni Coelho.
LExpress

İnsanın kendini arayışı ve başkasını anlaması hakkındaki bu benzersiz roman, kendine güven ve özgürlük üzerine işe yarar tavsiyeler veriyor.
France Soir

Sürükleyici ve kolay okunan bir kitap. Hem iyi bir kişisel gelişim kitabı hem de güzel bir roman. Bayıldım!
Critiques Libres

Sonuna kadar gizemini koruyan, mizahi ve şiirsel bir roman.
Lest-éclair