Tanja Heitmann Korkusuz E-book E-kitap

tarafından
223
Tanja Heitmann Korkusuz E-book E-kitap

Tanja Heitmann Korkusuz E-book E-kitap, Tanja Heitmann Korkusuz E-book, Tanja Heitmann Korkusuz, Tanja Heitmann Korkusuz kitap oku, Tanja Heitmann Korkusuz indir, Heitmann Korkusuz E-book E-kitap

Gölgelere bile güvenilmeyen bir şehirde, farklı dünyalar arasında aşk, yasak bir meyvedir.

Tanja Heitmann Korkusuz

Sosyetik sanat camiasında monoton bir yaşam süren Meta, sadece erkek arkadaşını değil, hayatını da değiştirme isteğini bastıramamaktadır. Bir başka mahallede içindeki gölgeden kaçmaya çalışan David ise, kabul etmek istemese de aslında kendinden kaçmaktadır.

Meta, David’le geçirdiği tutkulu geceden sonra içinde gizli kalmış bir gücü uyandıran bu tuhaf ve vahşi gence derin bir bağlılık hissetmeye başlar. David kendisine olduğu kadar derinlere gömmeye çalıştığı kurda da çekici gelen bu kadını hayatına sokarak sadece kendini tehlikeye atmakla kalmaz, şehirdeki üç kurt sürüsü arasındaki hassas dengeleri de altüst eder.

Kurt sürülerinin, tehlikeli gölgelerin, ukala sanatçıların, susuzluğunu gideremeyen sürü liderlerinin ve samimiyetsiz arkadaşların ortasında kalan David ve Meta’nın aşkı bu zorlu sınavlardan geçebilecek midir?