Sylvia Day Crossfire Serisi İndir

tarafından
379
Sylvia Day Crossfire Serisi İndir

Sylvia Day Crossfire Serisi İndir-Sylvia Day Crossfire Serisi-Sylvia Day Crossfire Seri indir

Sylvia Day Crossfire Serisi 3 kitaptan oluşmaktadır.

  1. Sylvia Day – Sana Soyundum
  2. Sylvia Day – Sende Kendimi Buldum
  3. Sylvia Day – Sana Bağlandım

 Crossfire-Serisi

Sylvia Day – Sana Soyundum

Sylvia Day Sana Soyundum

Ateşle oyna!

Sana Soyundum Amerika’da haftalarca bestseller listelerinden inmeyen, tüm dünyada 38 ülkeye satılan Crossfire üçlemesinin ilk kitabıdır.

“Sana ihtiyacım var, Gideon” dedim soluk soluğa ve tahrik olduğu için şimdi daha da yoğunlaşmış olan kokusunu içime çektim. Sırf teninin baştan çıkarıcı kokusu yüzünden hafifçe sarhoş olduğumu düşündüm. “Beni çıldırtıyorsun.”

Sylvia Day – Sende Kendimi Buldum

Sende-Kendimi-Buldum

Sakın korkma!

Zifiri bir karanlığa açtım gözlerimi. Gideon, yatağı hafifçe çökerterek yanıma oturdu ve üzerime eğilip aramızdaki battaniyenin üstünden kollarıyla sardı bedenimi. Parmaklarımı göğsüne dokundurunca çıplak tenini hissettim. İnledi ve dudaklarını dudaklarımdan ayırmadan bana doğru eğilerek ayağa kalktı; aramızdaki battaniyeleri çekip attı.

Crossfire serisinin ilk kitabı Sana Soyundum’la başlayan Gideon ile Eva’nın tutkulu aşkı hiç hız kesmeden sürerken araya eski sevgililerin girmesi, her ikisinin de şiddet dolu geçmişinden karanlık yüzler bu ilişkiyi bambaşka boyutlara taşıyor.

Sylvia Day Sana Bağlandim

Sen benimsin!

Sylvia Day Sana Baglandim

Gideon havlumu çekip açtı. Havlu yere düşüp de ben karşısında çırılçıplak kalınca sert bir soluk aldı. “Ah, Eva.” Sesi öyle duygu doluydu ki gözlerim yanıyordu. Tişörtünü başının üstünden çekip çıkardı ve bir kenara fırlattı. Sonra bana doğru uzandı, çıplak tenlerimizin birbirine dokunacağı anı uzatarak dikkatle girdi kollarımın arasına…

Kitapları isteyenler Yorum Yapması Yeterli Olucaktir..