Şu Benim Kararsız Hayatım Jessica Brody Yeni Kitap

tarafından
270
Şu Benim Kararsız Hayatım Jessica Brody Yeni Kitap

Şu Benim Kararsız Hayatım Jessica Brody Yeni Kitap, Şu Benim Kararsız Hayatım Jessica Brody Yeni, Şu Benim Kararsız Hayatım Jessica Brody oku, Şu Benim Kararsız Hayatım kitap konusu

Lise çağındaki bir genç kızın aile sorunlarının yanı sıra okul yaşamındaki açmazlarını irdeleyen içtenlikli anlatımla örülmüş bir roman. Kitabın kahramanı genç kız şöyle sesleniyor:”Benim adım Brooklyn Pierce, on beş yaşındayım ve karar verme konusunda hiç başarılı değilim. İngilizce dersi için hangi kitabı okuyacağımı başkalarının kararına bıraktım.

Su-Benim-Kararsiz-Hayatim_Jessica Brody

Ve kafeteryada boğazıma kaçan kavun parçasıyla boğulmaktan beni kurtaran o zeki-çalışkan-hoş çocuğun (Bu arada kendime bir not: Yutmadan önce kavunu çiğne) münazara takımına katılma davetini kabul edip etmeme kararını da. Hatta kiminle çıkacağıma bile okuyucularımın karar vermesine izin verdim!Daha bir süre yaşantı sahnesi…Olayların akışı boyunca güleceksiniz, ağlayacaksınız ve sinirden çığlık atacaksınız. Çığlık atan sadece ben de olabilirim. Ne de olsa bu benim hayatım.”