St. Petersburgda Yasak Aşk Mishka Ben-David

tarafından
180
St. Petersburgda Yasak Aşk Mishka Ben-David

St. Petersburgda Yasak Aşk Mishka Ben-David, St. Petersburgda Yasak Aşk, St. Petersburgda Yasak Aşk kitap özeti, St. Petersburgda Yasak Aşk kitap tanıtımı, kitap tanıtımları.Ülkesi İsrailde yaptığı anlaşmanın sonucu olarak karmaşık, tehlikeli ve yalanlarla dolu bir hayata adımını atan bir Mossad ajanı, bir sabah uyandığında tüm geçmişini geride bırakarak sakin bir hayat sürmeye karar verir. Ancak işler o kadar da kolay olmayacaktır. Mishka Ben-Davidin kaleminden çıkan duygu yüklü bir roman olan St. Petersburgda Yasak Aşk ile bir ajanın iç dünyasına tanık olacak ve umutsuzca ayakta durmaya çalışan bu büyük aşka
kendinizi kaptıracaksınız. St. Petersburgda Yasak Aşk, Şubat ayında bir gizli ajanın aşkı için göze aldığı tehlikeleri gözler önüne sermeye ve karanlık zamanlarda ancak aşkın insana cesaret verebileceğini ispatlamaya geliyor.

Casusluk romanları, kısa hikayeler ve araştırma yazılarıyla tanınan yazar Mishka Ben-David, çok satan 4 casus romanının ardından St. Petersburgda Yasak Aşk romanıyla bir gizli
ajanın aşkı için neleri göze alabileceğini anlatıyor.
St. Petersburgun ihtişamında gizlenmek için Kanadalı işadamı rolü oynayan bir gizli ajan ve yasak bir aşk, yazarın gerçekçi kalemiyle okuru hikâyenin tam içine çekiyor. Yasak aşk ve mutlu olma çabasının yanı sıra karşı koyulamayacak kadar güçlü bir örgütün engelini okurken siz de kendinizi imkânsız bir aşkın büyüsüne kaptıracaksınız. Kitapta anlatılan hikâyenin gerçek olup olmadığı ise gizemini koruyor.

Yasak bir aşkın hikâyesiyle duygulanırken aynı zamanda sırlar ve yalanlarla dolu bir hayatın zorluklarını da hissedeceğiniz St. Petersburgda Yasak Aşk Şubat ayından itibaren Türkiyenin her yerinde okurla buluşuyor.