Siyasi Düşüncelere Giriş Ömer Çaha Kitap Tanıtımı

tarafından
266
Siyasi Düşüncelere Giriş Ömer Çaha Kitap Tanıtımı


Ömer Çaha tarafından kaleme alınan Siyasi Düşüncelere Giriş kitabının içeriğinin bulunduğu sayfadasınız. Siyasi Düşüncelere Giriş kitabının konusunu öğrenebilir ve kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Şu anda incelemekte olduğunuz Siyasi Düşüncelere Giriş kitabının indirim oranı sabit değildir. Aynı durum Ömer Çaha’ın bütün kitapları için de geçerlidir.Ömer Çaha’ın bu kitabı haricinde, sayfanın en altında da, Siyasi Düşüncelere Giriş kitabıyla ilgili teklifler ve kitaplar bulabilirsiniz.

Arka Kapak : Bu kitapta konunun uzmanı olan Prof. Dr. Ömer Çaha, demokrasi, cumhuriyet gibi devlet düzenlerinin hayata geçtiği Antik Yunan’dan başlayarak yirminci yüzyılın sonuna kadar ortaya çıkıp gelişen siyasi düşünceleri, yer aldıkları okulları göz önünde bulundurarak incelemektedir. Kitap son derece yalın, net ve anlaşılır bir dille yazılmıştır. Her düşünürün düşünceleri, içinde yer aldığı okulla birlikte, okuyucuyu ayrıntıya boğmadan, sade, yalın ve anlaşılır bir dille verilmiştir. Bu çalışmanın, siyasi düşüncelere merak saran okuyucular için çok güzel ve anlaşılır bir başlangıç oluşturacağına inanıyoruz. …

Ömer Çaha’ın Siyasi Düşüncelere Giriş kitabı en ucuz kitapra.com’da.Ömer Çaha’ın kitaplarını Kitapra’dan indirimli olarak alabilirsiniz. Ömer Çaha’ın diğer kitaplarını yazarlar bölümünden görebilirsiniz. Siyasi Düşüncelere Giriş kitabını sepetinize ekledikten sonra sayfanın sağ üst köşesindeki sepetinizde ürünü görebilirsiniz. İyi Alışverişler dileriz. Siyasi Düşüncelere Giriş kitabı hakkında bize özel olarak görüşlerinizi info@kitapra.com adresine gönderebilirsiniz. Sizin görüşleriniz bizim için önemlidir.

Kitap Barkodu : 9786054036059
Ölçüler : 120-195
Sayfa : 176
Basıldığı Yer : İstanbul
Basıldığı Tarih : 2008-10
Kapak Türü : Karton
Kağıt Türü : 2. Hamur
Kitabın Dili : Türkçe