Siyahlı Kadın Susan Hill Kitap Tanıtımı

tarafından
349
Siyahlı Kadın Susan Hill Kitap Tanıtımı

Ve Siyahlı Kadın sinemalarla aynı anda Yapı Kredi Yayınlarında

Yapı Kredi Yayınlarından çıkan, ünlü İngiliz polisiye yazarı Susan Hillin kitabı Siyahlı Kadın, Arthur Kippsin genç bir avukatken başına gelenleri anlatıyor.
Noel arifesi gecesiydi. Arthur Kipps ve ailesi, şömine ateşinin başında toplanmış, hayalet hikâyeleri anlatarak eğleniyorlardı. Fakat bu eski geleneği canlandırmak için ısrar eden çocukların, Arthurun herkesten gizlediği ve unutmaya çalıştığı trajik bir hikâyesi olduğundan haberleri yoktu.
Genç bir avukatken iş için İngilterenin ücra bir köşesine gönderilen Arthur Kipps, ıssız bataklıklar ortasındaki karanlık Eel Marsh Evinde geçirdiği korkunç günleri şimdiye dek kimseye anlatmadı. Ona kalsa anlatmak bir yana, yaşadıklarını anımsamak bile istemezdi ama zihninin derinliklerine sürgün ettiğini sandığı hikâye artık dile getirilmeyi talep ediyordu. Böylece Arthur, ruhunun kuytu köşelerine gizlenen şeytanları çıkarmak için Eel Marsh Evinin, evin yapayalnız ölen sahibi Alice Drablowun ve onun korkunç sırrının hikâyesini
yazmaya başladı.
Siyahlı Kadın, ünlü İngiliz polisiye yazarı Susan Hillin usta kaleminden Gotik edebiyatın ölümsüzlüğüne şahitlik eden ürpertici, büyüleyici bir hayalet hikâyesi.
Yapı Kredi Yayınlarından çıkan, ünlü İngiliz polisiye yazarı Susan Hillin kitabı Siyahlı Kadın, film versiyonuyla da Mart ayında seyircisiyle buluşuyor Filmin başrollerinde Harry Potter serisinden tanıdığımız ünlü oyuncu Daniel Redcliff oynuyor.

Sayfa Sayısı : 144
Baskı Tarihi : 2012-İstanbul
Ebatlar(mm) : 135-215
Siyahlı Kadın
Roman
Yazar: Susan Hill
Yayıncı: Yapı Kredi Yayınları
Liste Fiyatı: 10.00 TL