Senin Gibi Ölü Peter James

tarafından
242
Senin Gibi Ölü Peter James

Senin Gibi Ölü Peter James, Senin Gibi Ölü Peter James kitap özeti, Senin Gibi Ölü Peter James kitap konusu, Senin Gibi Ölü, Senin Gibi Ölü özeti, Senin Gibi Ölü konusu
Metropole Oteli Brighton. Çılgın bir yılbaşı balosunun ardından bir kadın odasına dönerken vahşi bir tecavüzün kurbanı oldu. Bir hafta sonra başka bir kadın daha saldırıya uğradı. İşin ilginç tarafı iki kurbanın ayakkabıları da saldırgan tarafından alınmıştı.

Komiser Roy Grace bu yeni olayların 1997de gerçekleşen çözülmemiş bir seri cinayet davası ile birtakım benzerlikler gösterdiğini fark etmişti. Ayakkabıcı adı takılan saldırganın dört kişiye tecavüz ettikten sonra beşinci kurbanını öldürüp ortadan kaybolduğuna inanılıyordu. Bu bir kopya cinayet miydi yoksa hiçbir zaman yakalanamayan Ayakkabıcı geri mi dönmüştü.

Benzer şekilde saldırıya uğrayan yeni kurbanlar da listeye eklendikçe Grace aynı kişiyle uğraştığına daha da emin oluyordu. Hafızasını zorlayarak ve geçmişin derinliklerine inerek saldırıların ardındaki sis perdesini aralayabilirdi.

Katil sokaklarda başıboş dolaşırken Grace ve ekibi beşinci kurbanın hayatını kurtarmak için kendilerini zamana karşı amansız bir yarışın içinde bulacaklardı. Ancak katil düşündüklerinden daha zekiydi…

Kuzuların Sessizliğinden sonra en sürükleyici gerilim polisiye romanı.
-Washington Post-

Senin_Gibi_olu-Peter_James

Yazar: Peter James
Yayın Evi: Artemis Yayınları
Türü: Edebiyat, Roman
Basım: Eylül 2013
Sayfa Sayısı: 665
Çevirmen: Bülent Ertaş
ISBN: 9786051423548