Sana Değer Beş Adımda Aşk Kitabı

tarafından
264
Sana Değer Beş Adımda Aşk Kitabı

Sana Değer Beş Adımda Aşk Kitabı-Sana Değer Beş Adımda Aşk-Sana Değer Beş Adımda Aşk Kitap özeti-Sana Değer Beş Adımda Aşk Kitap konusu

Otel zincirleri sahibi Theron Anetakis’in bir tek sorunu vardı. Ve bu sorun ofisin kapısından içeri girmişti. Halbuki Theron’ın planları vardı. Kendisine bir evlilik ayarlamıştı. Bir aile kurup çocuk sahibi olmak ve geleceğini güvence altına almak istiyordu.
Isabella Caplan ise onun için çok daha başka planlar yapmıştı. Küçüklüğünden beri âşık olduğu adamı baştan çıkarmak ve onu kendisine âşık etmek istiyordu. Theron’ın başka bir kadınla evlenmek üzere olduğunu öğrenince, bu planlarını acilen uygulamaya koyması gerekmişti.

SANA DEĞER – MAYA BANKS

İlk adım… İş ve zevki birbirine karıştırmak. Yeni saç kesimi? Makyaj? Yeni bir elbise?
Becerikli sekreterine ne olmuştu böyle? Brandon Duke önünde durmakta olan kadına bakarken, onun iki hafta önce izne çıkan asistanı Kelly Meredith ile uzaktan yakından ilgisi olmadığını düşünüyordu. Şok olmuştu! Genç kadının geçirdiği dönüşüm karşısında hissettikleri daha çok merakla karışık bir büyü gibiydi. Kelly geçirdiği değişimin, planının bir parçası olduğunu söylüyordu. Daha baştan çıkarıcı olmak üzere yaptığı plan…
Milyarder Brandon, aniden nefes kesici bir dişiye dönüşen asistanına aşka dair birkaç ders vermek üzere görev başındaydı. Acele etmeyecek, veda etmeden önce geçirecekleri her anın tadına varacaktı. Tabii kimin kimi baştan çıkardığını hatırlayabilirse!

BEŞ ADIMDA AŞK – KATE CARLISLE