Samantha Towle Karşı Konulmaz Fırtına E-book Kitap indir

tarafından
188
Samantha Towle Karşı Konulmaz Fırtına E-book Kitap indir

Samantha Towle Karşı Konulmaz Fırtına E-book Kitap indir-Samantha Towle Karşı Konulmaz Fırtına E-book indir-Samantha Towle Karşı Konulmaz Fırtına Kitap indir

Tru Bennet, bir zamanlar en yakın arkadaşı ve âşık olduğu çocuk olan Jake Wethers’ı göreli on iki yıl olmuştu. Seksi, dövmeli ve dünyadaki en büyük gruplardan The Mighty Storm’un kurucusu ve çapkın solisti Jake Wethers, on dört yaşlarındayken ailesiyle İngiltere’den Amerika’ya taşınarak Tru’yu kalbi kırık bir şekilde bırakmıştı.
Samantha Towle Karsi Konulmaz Firtina
Tru, çalıştığı derginin müzik köşesi için Jake’le röportaj yapmaya gönderilince, yılların ardından birbirlerini gören bu iki eski âşık arasında eski duygular yeniden alevlenir. Ancak bu duyguların önünde bir engel vardır: Tru’nun iki yıllık erkek arkadaşı, Will. Jake, Tru’ya reddedemeyeceği bir iş teklifinde bulunur: O ve grubuyla birlikte dünyayı gezmek. Ama işi kabul etmek ve grupla birlikte yolda olmak, Will’i geride bırakmak ve Jake’le haddinden fazla zaman geçirmek demek.
Tru, bir zamanlar kalbinin sahibi olan bu leziz kötü çocuğa karşı koyabilecek kadar güçlü mü, yoksa her şeyi dünyanın en ünlü çapkınıyla bir gece için riske mi atacak?

 

Googleden Gelen Arama Sonuçları:

  • karşı konulmaz fırtına e kitap indir
  • samantha towle karşı konulmaz fırtına pdf