Saklı Bahçeler Haritası Nermin Yıldırım

tarafından
394
Saklı Bahçeler Haritası Nermin Yıldırım

Saklı Bahçeler Haritası Nermin Yıldırım, Saklı Bahçeler Haritası, Saklı Bahçeler Haritası oku, Saklı Bahçeler Haritası Nermin Yıldırım kitap özeti, Saklı Bahçeler Haritası kitap konusu

Nermin Yıldırım, kaybolmuşlara, hayattan ne istediğini unutmuşlara ve çıkış aramaktan yorulmuşlara eşsiz bir harita sunuyor.

“Masumiyet çoktan terk ettiğimiz bir şehir, sadece çocukların bildiği eski bir şiir…”

Elli üç yıl önce yazılmış esrarengiz mektuplar almaya başlayan Rıdvan, mektupların anlattığı sıra dışı ihanet hikâyesinin peşine düşerek, geçmişten bugüne uzanan sancılı bir sırrı çözmeye koyulur. Parçalar birleştikçe “bütün” tekinsizleşecek; Rıdvan, yaklaşmaktan korktuğu kadim kavşağa doğru sürüklenecektir.

Saklı Bahçeler Haritası ile okuru aklın ve kalbin karanlık dehlizlerinde dolaştıran Nermin Yıldırım, kaybolmuşlara, hayattan ne istediğini unutmuşlara ve çıkış aramaktan yorulmuşlara eşsiz bir harita sunuyor.

“İnsanın karakteri, bir ülkenin ve bir çağın tarihiyle iç içe geçtiğinde hayatlar kolay savrulur. Birindeki değişim, diğerindeki değişimin habercisidir. Yarın ne olacağını kim bilebilir? Has bir dile yaslanan Nermin Yıldırım, insanın ruh haritası ile toplumun ruh haritasının kesiştiği yerde, edebiyatın güçlü haritasını çıkarıyor ve orada herkese yeni bir kader çiziyor.”
-Burhan Sönmez-

Sakli_Bahceler_Haritasi-Nermin_Yildirim

Yazar: Nermin Yıldırım
Yayın Evi: Doğan Kitap
Türü: Edebiyat, Roman
Basım: Ekim 2013
Sayfa Sayısı: 368
ISBN: 9786050916768