Rachel Hawkins Acemi Cadı 2 Iblis Hançeri E-book E-kitap indir

tarafından
172
Rachel Hawkins Acemi Cadı 2 Iblis Hançeri E-book E-kitap indir

Rachel Hawkins Acemi Cadı 2 Iblis Hançeri E-book E-kitap indir, Rachel Hawkins Acemi Cadı 2 Iblis Hançeri E-book indir, Rachel Hawkins Acemi Cadı 2 Iblis Hançeri E-kitap indir, Rachel Hawkins, Acemi Cadı 2, Iblis Hançeri, E-book, E-kitap, indir

Acemi cadı Sophie Mercer şimdi de Londra yolcusu! Sihirli güçlerini uluorta kullandığı için (ıslah olur ümidiyle) Hex Halla gönderilen Sophie çok geçmeden burayı da birbirine katınca iflah olmaz bir baş belası olduğunu cümle âleme duyurmuş olur. Sophienin bu ufak vukuatları Konsey başkanı olan babasının kulağına da gitmiştir elbette. Ama Sophie hiç dert etmez, zira korkunç aile sırrını öğrendiği günden bu yana düşündüğü bir tek şey vardır: Azledilmek, yani sihirli güçlerinden kurtulmak. Babası hem bu azledilme meselesini düşünmesi hem de onunla biraz vakit geçirmesi için Sophieyi Londraya davet eder.

Iblis Hanceri - Acemi Cadi 2 - Rachel Hawkins

Sophie babasının teklifini kabul eder, ama tabii bunun kalbini çalıp Londraya kaçan Archer Crossla bir ilgisi yoktur! Hem bütün Prodigiumları yeryüzünden silmeye ant içmiş kadim topluluk Göz onlara nefes aldırmazken Archerı düşünecek değildir. Tabii Londranın romantik atmosferi fikrini değiştirmezse.