Rachel Gibson – Chinooks Hokey Takımı Serisi (6 Kitap) Ekitap indir

tarafından
259
Rachel Gibson – Chinooks Hokey Takımı Serisi (6 Kitap) Ekitap indir

Rachel Gibson – Chinooks Hokey Takımı Serisi (6 Kitap) Ekitap indir-Rachel Gibson – Chinooks Hokey Takımı Serisi (6 Kitap) Ekitap-Rachel Gibson – Chinooks Hokey Takımı Serisi (6 Kitap)

Rachel-Gibson---Chinooks-Hokey-Takımı-Serisi

Seri toplam 6 kitap, Okuma Sırası:
  1. Tutkulu Aşk  
  2. Buzda Aşk 
  3. Aşk Seni Bulursa 
  4. Aşk Her Yerde 
  5. Aşk Yeniden 
  6. Aşk Ateşi 
Chinooks Hokey Takımı çok zengin bir iş adamına ait. Bu adam yaşı ilerlemiş ama hırsı dinmemiş birisi. Buz Hokeyine tutkun ve genç kadınlara bayılıyor. Takımını seviyor ama sonuçta her oyuncu bir nevi bir fabrika, işlemini yitirirse kapatılmaya mahkum. Bu mantıkla takım üyeleri hem pırlanta hem de kömür. Takım sahibinin genç bir kadınla 5. evliliğini yapmak üzere nikah masasında kalması ile ilk kitap başlıyor. Kaçak gelin takımın liderinin arabasına atlar. Lider durumdan habersiz belaya batar. İşte ilk kitapla birlikte Hokey takımı, kariyer, sporcular ve spor hakkında baya geniş bilgiye sahip oluruz. Takım sahibi ve gelecekte takımdaki durumlar hakkında bir tablo serilir. İlk kitap zaten en kalın kitap bir zemin. Serinin diğer kitapları ile inşa etmeye  devam.  Takımdaki oyuncular, oyuncuların karakterleri ve hayatlarından bir parça tanıtım ile ilerisi için fikir sahibi oluyorsunuz. Tabi bu dinamiği taze tutmak için transferler de yeni bir soluk oluyor.
Kitaplar sadece Hokey ve Seks değil. Daha ötesini barındırıyor.
Bazen renkli dünyaya bakar bazı şeyleri anlamsız buluruz, bazen de yok artık bu adam ve bu kadın mııııı? Ya da bu kadar büyük trajediden nasıl sıyrılacak gibi cümleler geveleriz. Reyting düşer ekran yeni haberlerle şenlenir bizler de unutur geçeriz. Ya sonra? İşte o sonralar ve iç yüzü akıcı bir üslupla dile getirilimiş.
Kitaplar benden tavsiye, okunası-eğlenceli-ateşli 🙂
Buz Hokeyi hakkında baya fikrim oldu. Ahmaklar için Hokey kitabı gerçekten de var mı diye merak etmedim değil.Olsa zevkle okurdum:)
Alıntıdır..