Philippa Gregory Fırtına Habercileri Yeni

tarafından
536
Philippa Gregory Fırtına Habercileri Yeni

Philippa Gregory Fırtına Habercileri Yeni-Philippa Gregory Fırtına Habercileri kitap tanıtımı-Philippa Gregory Fırtına Habercileri Yeni kitap

Philippa Gregory Fırtına Habercileri

Karanlık Düzen adındaki gizli örgütün bir üyesi olan Luca Vero, dünyanın sonuna dair işaretler aramak ve bulduklarını Düzen’e bildirmek için Avrupa’da seyahat ederken yolu Piccolo kasabasına düştü. Kasabalılar batıl korkulara teslim olmuştu. Denizin, gökyüzünün, yabancıların, kısacası bilmedikleri her şeyin birer felaket habercisi olduğuna inanıyorlardı.
Luca, yolculuğunda yalnız değildi. Sadık dostu ve hizmetkârı Freize, kâtip Peder Peter, güzeller güzeli Leydi Isolde ve onun gizemli dostu ve hizmetkârı Ishraq da kasabadaki batıl korkular karşısında en az Luca kadar şaşkındı.

Beş arkadaş, tuhaf kasaba halkının yanı sıra, kendini aziz ilan eden bir çocuğun liderliğinde Kudüs’e ulaşmaya çalışan kalabalık bir çocuk ordusuyla da karşılaşınca işler iyice içinden çıkılmaz bir hâl aldı. Haçlı Seferi’ne soyunan çocukların lideri, denizin yarılacağına ve Kudüs’e dek güvenle yürüyeceklerine emindi.

Ve hiçbiri ne kadar tehlikeli sularda yüzdüğünün farkında değildi.

“Gregory, gerilim dolu bir hikâyeye tarihin önemli dönemeçlerini ustalıkla işliyor.
Bir Orta Çağ kasabasındaki Hıristiyanlık ve Müslümanlık çatışmasından besleniyor.” – BOOKLIST

Kitabın Adı:Fırtına Habercileri
Alt Başlık:Karanlık Düzen
Yazar:Philippa Gregory
Baskı Tarihi:Mayıs 2015
Sayfa Sayısı:290
İSBN:9786051426259
Kitabın Türü:Roman, Edebiyat
Çeviri:Bige Turan
Dil:Türkçe
Yayınevi:Artemis Yayınları