Paige Toon Kalbimi Çaldığın O Yaz E-kitap Pdf indir

tarafından
76
Paige Toon Kalbimi Çaldığın O Yaz E-kitap Pdf indir

Paige Toon Kalbimi Çaldığın O Yaz E-kitap Pdf indir-Paige Toon Kalbimi Çaldığın O Yaz E-kitap Pdf -Paige Toon Kalbimi Çaldığın O Yaz E-kitap

Paige Toon Kalbimi Çaldığın O Yaz

Yıllar sonra eski aşkınızla yeniden karşılaşsanız neler yaşayacağınızı hiç merak ettiniz mi?

Alice henüz on sekiz yaşındayken, güneşin sımsıcak ısıttığı bir yaz tatilinde Joe ile tanışır. Daha göz göze geldikleri ilk anda birbirlerine âşık olurlar. Kısacık yaz tatili, ardında iki kırık kalp ve bir sürü unutulmaz anı bırakarak bitiverir. Âşıklar birbirlerini bir gün yeniden bulma sözüyle ayrılarak kendi yollarına yürürler.

Aradan yıllar geçer ve Joe, mümkün olabilecek en yanlış zamanda Alice’in karşısına tekrar çıkar, ancak artık hayal bile edilemeyecek kadar ulaşılmazdır.

Alice, bir zamanlar geleceği olmadığını düşündüğü ilk aşkı Joe ile zengin ve kendisiyle gelecek planları yapan üniversite aşkı Lukas arasında kalır.

Joe ile Alice için birbirlerinin kalplerini çaldıkları o yazın büyüsünü yakalamak mümkün olacak mıdır? Ve ilk aşklar gerçekten unutulmaz mıdır?

“Bir solukta okunacak eğlenceli bir kitap… Kaderin cilveleri ve bir o kadar duyguyla süslenmiş birinci sınıf bir roman.”
-Daily Express-
(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 472

Baskı Yılı: 2014