P.c. Cast Kutsal Büyü Pfd Ebook indir Şifresiz

tarafından
424
P.c. Cast Kutsal Büyü Pfd Ebook indir Şifresiz

P.c. Cast Kutsal Büyü Pdf Ebook indir Şifresiz, P.c. Cast Kutsal Büyü Pdf Ebook indir, P.c. Cast Kutsal Büyü Pdf Ebook,P.c. Cast Kutsal Büyü Pdf, Kutsal Büyü, Kutsal Büyü e-book

Eski Hayatı Ona Hiç Bu Kadar Uzak Olmamıştı

Shannon Parker sonunda efsanevi dünya Partholon’daki hayatına alışır. Kentaur kocasını, Tanrıça Epona’yla olan ilişkisini ve doğal olarak şımartılmayı oldukça sever. Dünyadaki eski yaşamını neredeyse unutmuştur… özellikle de hamile olduğunu öğrendiğinde.
Fakat bir süre sonra ani bir güç patlaması onu yeniden Oklahoma’ya gönderir. Sihir olmadan Partholon’a geri dönemeyeceği için yardıma muhtaçtır ancak başka bir sorun daha vardır: Bu yardımı kocasının tıpatıp benzeri bir adamdan almak zorundadır. Bu süreçte kendi isteğiyle Tanrıça’nın Seçilmişi olmanın tahmin ettiğinden çok daha zor olduğunu öğrenecektir.

Kutsal Buyu - P.c. Cast

“P.C. Cast eşsiz bir yetenek…”
-Karen Marie Moning-

“Biraz çatışma ve yoğun bir duygusallığa sahip Kutsal Büyü gerçekten keyifli.”
-Book Loons-

“Cast mükemmel bir yazar. Shannon zeki, şımarık ve hazırcevap bir kahraman olabilir ancak kalp kırıklığı ve verdiği mücadele onu hassas ve sempatik kılıyor.”
-Fresh Fiction-

Googleden Gelen Arama Sonuçları:

  • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1837 OEghRlBXK0h3D8Xhly5Qnxesh-saVcpmiC63ip-pPMtGUCbfXjhTZqaIRa-z78-w 1ed047ca281680195f34cf021420e64e1358af21&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme