Onüçüncü Yaz Serap Karaali Yeni

tarafından
288
Onüçüncü Yaz Serap Karaali Yeni

Onüçüncü Yaz Serap Karaali Yeni, Onüçüncü Yaz Serap Karaali Yeni kitap, Onüçüncü Yaz Serap Karaali, Onüçüncü Yaz Serap Karaali kitap özeti, Onüçüncü Yaz Serap Karaali kitap konusu
Orhanın şaşkınlığı görülmeye değerdi. Çok kısa bir süre sonra ilk şaşkınlığın yerini sevinç ve gurur aldı. Yüzünde sevgi dolu bir gülümseme belirdi. Sevili kucağına aldı ve onu öpücüklere boğdu. Kader daha fazla uzaktan seyredemedi onları. O da ikisini birden sarıp Sevile ve Orhana birer öpücük kondurdu. Hep beraber parolalarını, ritüellerine uygun olarak tekrarladılar. Bu kez üçünün elleri birbirine kenetlenmişti.

Etraftakilerin de bu durumdan ne kadar duygulandığı belliydi. Kimisi kâğıt peçetesine sarıldı, kimisi de yaşaran gözlerini fark ettirmemek için başka yönlere bakmaya başladı.

Mutluluk yapbozundaki son parça da yerini bulmuştu. Akşamüstü mutfak camının arkasından bahçedekilerin neşeli gülüşlerini dinledi. Ailesini seyretti. Hayatı bir şerit gibi geçti gözlerinin önünden. Lise yıllarından, evlenişine, İstanbulu terk edişinden Sevilin doğumuna, işe başladığı ilk günden, Orhanla tanışıp İstanbula dönüşüne ve yuvasını kuruşuna dek, her şey….

İstanbulu, ana ocağını ilk terk edişimin on üçüncü yazı… Ve ben mutluluk serserisiyim…