Ölüm Okyanusu Carrie Ryan Yeni Kitap

tarafından
335
Ölüm Okyanusu Carrie Ryan Yeni Kitap

Ölüm Okyanusu Carrie Ryan Yeni Kitap, Ölüm Okyanusu Carrie Ryan Yeni, Ölüm Okyanusu Carrie Ryan, Ölüm Okyanusu Carrie Ryan oku, Ölüm Okyanusu Carrie Ryan kitap özeti, Ölüm Okyanusu Yeni Kitap, Ölüm Okyanusu Yeni
Lanetliler Ormanı, Ölüm Okyanusu’yla devam ediyor…

Gabriella, güvenli kasabasında sade bir hayat sürmekteydi.

Olum-Okyanusu_ Carrie Ryan

Yuvası, bildiği ve ihtiyaç duyduğu tek şeydi.
Ancak Duvar’ın bile engelleyemeyeceği tehlikeler vardı.
Bir anlık dikkatsizlikle Gabry’nin dünyası çökmeye başladı.
Bu dünyada ölüler gibi, sırlar da gömülü kalmıyordu.

Gabriella, Geri Dönüş’ten sonra orman ile okyanus arasında ayakta kalmayı başarmış Vista kasabasında yaşamaktadır. Duvar’ın diğer tarafına geçmemekte ve yuvası bildiği deniz fenerinin tepesinden okyanusu izlemekle yetinmektedir. Ancak maceracı arkadaşlarına uyarak kozasını terk ettiği tek gecede adrenalin ve romantizmin etkisiyle yaptığı bir anlık hata, hayatını altüst edecektir.
Lanetliler Ormanı’ndan kaçmış olan annesinin geride bıraktığı sırlar, gizemli, genç bir adam ve birçok tehlikeyle karşı karşıya gelen genç kız, güvenli hayatının geçmişte kaldığını anlayacaktır. Gabry artık tek bir şeye inanmaktadır: Kendini ve sevdiklerini kurtarmak için Lanetliler Ormanı’yla yüzleşmek zorundadır.

“Modern gençlik edebiyatının en yetenekli kalemlerinden olduğunu bir kez daha kanıtlayan Carrie Ryan, kıyamet sonrası korkunç bir dünyaya yaşam, aşk ve güzellikler işliyor.”
-Kami Garcia & Margaret Stohl-

“…sürükleyici bir üslup ve merak uyandıran bir hikâye…”
-Publishers Weekly-