Oğuz Atay Tutunamayanlar Pdf Ekitap indir Yeni

tarafından
117
Oğuz Atay Tutunamayanlar Pdf Ekitap indir Yeni

Oğuz Atay Tutunamayanlar pdf indir sizlerinde bildiği gibi Türk Edebiyatının en önemli eserlerinden biri olarak tarihe geçmiş bir eserdir. Yazarımız mizah yönü oldukça kuvvetli, duyarlı, ince teknik kullanan bir isimdir. Bu nedenledir ki Oğuz Atay Tutunamayanlar e kitap indir ve e book indir gibi bir eseri sitemiz üzerinden siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Eminiz ki sizlerde okudukça oldukça büyük keyifler alacaksınız.

oguz-atay-tutunamayanlar

Oğuz Atay Tutunamayanlar e pub indir gibi alternatiflerimiz ile sizlerde hiç bir ücret ödemeden bu güzel eseri okuayabilirsiniz. Hem söyledikleri ile hem de söyleyiş tarzı ile birlikte bir başkaldırı niteliğine olan bu eser, bir çok konuyu alaycı bir dille ele alıyor. Oğuz Atay pdf kitap indir seçeneklerimiz sizlerle. Keyifli okumalar dileriz.

Tutunamayanlar’, Türk edebiyatının en önemli eserlerinden biridir. Berna Moran, Oğuz Atay’ın bu ilk romanını “hem söyledikleri hem de söyleyiş biçimiyle bir başkaldırı” olarak niteler. Moran’a göre “Oğuz Atay’ın mizah gücü ve duyarlılığı ve kullandığı teknik incelikler, Tutunamayanlar’ı büyük bir yeteneğin ürünü yapmış, eserdeki bu yetkinlik Türk romanını çağdaş roman anlayışıyla aynı hizaya getirmiş ve ona çok şey kazandırmıştır.” Küçük burjuva dünyasını ve değerlerini zekice alaya alan Atay, “saldırısı tutunanların anlamayacağı, rededeceği türden bir romanla yapar.”

Sayfa Sayısı: 724
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: İletişim Yayıncılık