Nora Roberts Kara Cadı Serisi Ekitap indir Yeni

tarafından
329
Nora Roberts Kara Cadı Serisi Ekitap indir Yeni

kara-cadi-serisi

Serinin ilk kitabı Kara Cadı, başka bir ülkede yaşayan Iona’nın kuzenlerinin yanına taşınmasıyla başlıyor. Kara Cadı üçlüsü böylelikle tamamlanmış oluyor ve Cabhan adlı -tabiri caizse- kötü ruha karşı savaş başlıyor. Kara Cadı üyelerinin her biri bir hayvanla bağlantılı. Iona için de bu hayvan, atlar.

Iona bir at çiftliğinde kendine iş buluyor ve patronu Boyle McGrath’a aşık oluyor. Aşkın gücü ve kanbağının yardımıyla Cabhan’ı yenecek güce sahip olabilecekler mi?

Serimizin ikinci kitabı ise kuzenlerden şahinci olan Connor O’Dywer’ı ve diğer kuzenimiz Branna’nın en iyi arkadaşı hatta kanbağı dışında her anlamda kardeşi olan Meara Quinn’in aşkını ele alıyor.
Şimdiye kadar birçok kadın Connor’ın yatağında bulundu, ama hiçbiri kalbine ulaşamadı. Meara hariç. Meara ise kendini bu aşka kaptırmaktan, Connor’la aralarında olan arkadaşlığı, daha fazlası için kaybetmekten korkuyordu.

Serimizin üçüncü kitabı ise Branna O’Dwyer, İrlanda gelenekleri ve efsaneleriyle dolu olan Mayo’da yaşamaktadır ve burada turistler için hazırladığı sabunları, losyonları ve mumları sattığı Kara Cadı adındaki dükkânının sahibidir. Branna’nın gücü ve bencil olmayan kişiliği, arkadaş ve akrabalardan oluşan -ve aralarında atların, şahinlerin ve tazıların da bulunduğu yakın bir topluluğu bir arada tutmaktadır. Ancak hayatında eksik bir şey vardır: Aşk. Bir zamanlar, Finbar Burke ile bir anlığına bile olsa bu aşka sahip olmuştur, ancak bir geleceğe sahip olmaları hem tarih hem de kanları tarafından yasaklanmıştır. Bu yüzden, Branna’nın içinde bıraktığı boşluğu doldurmak için Fin, aşkı yerine işine odaklanarak hayatını dünyayı gezerek geçirir. Branna ve Fin’in ilişkileri onlara hem huzur hem de azap vermektedir. Ve aralarındaki ateşe yenik düşseler de onlar için bir gelecek yoktur. Bir gölge fırtınası çemberlerinin değer verdiği her şeyi tehdit etmektedir. Asırlardır devam eden bu savaşta arkadaşlarını bir arada tutan bağ ve yüzyıllardır ailelerinin peşini bırakmayan kötülük arasında fark yaratabilecek tek şey Fin’in gücü, sadakati ve kalbi olacaktır.