Nicole Byrd Kır Zincirlerini Kitap Tanıtımı

tarafından
374
Nicole Byrd Kır Zincirlerini Kitap Tanıtımı

Yeni tanıştığı üvey erkek kardeşiyle Londraya gelen genç Bayan Juliana Applegate, ailesi tarafından uygun bir eş bulması için yollanmıştır. Fakat misafir olarak kalacağı üvey erkek kardeşinin evinde ortaya çıkan salgın hastalık nedeniyle, yakışıklı vaftiz oğlu Sir Oliver Ramsey ile yaşayan, Londra sosyetesinin ünlü simalarından Leydi Sealeyin malikânesinde kalmak zorundadır. Kadınlardan çekinen ve zaman zaman utangaç davranan genç bilim adamı, her şeye rağmen, Julianayı yakışıklılığıyla etkilemeyi başarır.

Leydi Sealeyin karşı karşıya kaldığı büyük tehlike, iki genci bu sırrı çözmek için bir araya getirecektir. Aralarındaki çekim, hayatları boyunca unutamayacakları maceralara yol açacak ama yeni filizlenen bu duygular, yaşamları pahasına mücadele edecekleri büyük bir sınava tabi olacaktır.

Juliana, çok derinlerden gelen baş döndürücü bir sıcaklık hissetti. Bu, tüm düşüncelere baskın gelme tehdidinde bulunan duyguları harekete geçirdi. Juliana, düşünce istemiyordu; mantık ya da akıl yürütme istemiyordu duygu istiyordu, bu duygular Julianayı harekete geçirmişti. O da bu duyguları harekete geçirmek istiyordu.
Juliana, Sir Oliverın parlak gri gözlerine baktığında, bu gibi oyunlarla gerçekleri gizlemeye izin veremeyecek kadar dürüst olduklarını anladı. Juliana, yaşamı boyunca bu tür oyunlar oynamamıştı, şu andan sonra da oynamaya başlayamazdı.
Bu nedenle Juliana, yalnızca o parlak gözlere baktı ve ona karşı her an daha da büyüyen ilgisini göstermeye karar verdi. Juliana, bu kıvılcımın Sir Oliverın içinde de çaktığını gördü. İkisi arasında parlayan alev büyüdü.

Çok sürükleyici.
-Romance Reviews Today-

Çok eğlenceli, çarpıcı… Tek kelimeyle enfes.
-Historical Romance Club-

Byrd, büyük bir hızla, günümüz tarihi roman yazarlarının en iyilerinden biri olma yolunda ilerliyor.
-The Best Reviews-