Nicholas Sparks – Aşkın Seçimi Pdf E-Kitap Oku İndir 2016

tarafından
81
Nicholas Sparks  – Aşkın Seçimi Pdf E-Kitap Oku İndir 2016

BAZEN BİRÇOK HAYAT TEK BİR KİŞİNİN SEÇİMİNE BAĞLIDIR.

Dünya çapında çoksatar listelerinin bir numarası Nicholas Sparks’ın yeni romanı Aşkın Seçimi, Artemis Yayınları tarafından yayınlandı. Üstelik filmi de şubat ayında sinemalarda.

Defter, Son Şarkı, Sevgili John gibi unutulmaz romanları da dâhil, eserleri 100 milyondan fazla okura ulaşan, 50’den fazla dile çevrilen Sparks’ın tüm dünyanın en sevdiği hikâye anlatıcılardan biri olması tesadüf değil. Çünkü aşkı, kavuşmayı ve ayrılığı kimse onun kadar ustalıkla anlatamıyor. Aşkın Seçimi, bazen en büyük kararların aklınızla değil kalbinizle alınması gerektiğinin altını çizen, gözyaşlarınızı tutamayacağınız, sarsıcı bir roman.

Nicholas Sparks  - Askin Secimi

Arka kapak metninden;

“Travis Parker bir erkeğin isteyebileceği her şeye sahipti. İyi bir iş, güvenilir dostlar ve Kuzey Carolina’da rüyalarının evi. Travis’e göre, bir kadınla yaşayacağı ciddi bir ilişki bu masal gibi hayatı baltalamak demekti. Ta ki yeni komşusu Gabby Holland’la tanışana kadar. Travis’in arkadaşça çabalarına rağmen Gabby başta ondan hoşlanmıyordu. Ama bir şeyler, Travis’i, yeni komşusunu daha yakından tanımaya zorladı. Travis’in ısrarcı çabaları, ikisini de geri dönüşü olmayan kararlar almak zorunda bırakacaktı. Sonuçlarını ikisinin de tahmin edemeyeceği kararlar… Aşkın Seçimi, yürek parçalayan o soruyu soruyor: Aşk umudunuzu koruyabilmek için ne kadar ileri giderdiniz?”

Kitabın Adı:Aşkın Seçimi
Alt Başlık:Bırakın Kalbiniz Seçsin
Yazar:Nicholas Sparks
Baskı Tarihi:Şubat 2016
Sayfa Sayısı:296
Kitabın Türü:Roman, Aşk, Edebiyat
Orijinal Adı:The Choice
Çeviri:Beril Tüccarbaşıoğlu Uğur
Dil:Türkçe
Yayınevi:Artemis Yayınları