Natasha Campbell McBride – GAPS Bağırsak ve Psikoloji Sendromu için Doğal Tedavi Yöntemi PDF indir

tarafından
1767
Natasha Campbell McBride – GAPS Bağırsak ve Psikoloji Sendromu için Doğal Tedavi Yöntemi PDF indir

Dr. Natasha Campbell-McBride, 3 yaşında “otizm” teşhisi konulan oğlunu, kendi geliştirdiği bir tedavi yöntemiyle tamamen iyileştirmiştir. Çünkü otizmin sebebi, ​anormal, hasarlı ve geçirgen bağırsak florası ​nedeniyle; toksinlerin, ağır metallerin, katkı maddelerinin, iyi sindirilemeyen besinlerin, bağırsak duvarından kana ve kan yoluyla beyne gitmesidir. Bu yüzden toksinlenen beyin; ​otistik semptomlar gösterir. Bu nedenle Dr.Natasha, oğlunun bağırsak florasını tedavi ederek, otizmini de TAMAMEN iyileştirmiştir. Otizmini iyileştirdiği oğlu Nicholas, şu anda başarılı ve sağlıklı genç bir biyo-medikal mühendisidir.

Dr. Natasha Campbell-McBride, oğlunu iyileştirdiği tedavi yöntemiyle; İngiltere-Cambridge’deki kliniğinde yüzlerce otizm, epilepsi, dikkat eksikliği, hiperaktivite bozukluğu, disleksi, dispraksi hastalıkları olan çocukları; psikolojik ve psikiyatrik sorunları (şizofreni, epilepsi, depresyon, bipolar bozukluk, obsesif kompulsif bozukluk…) olan yetişkinleri de iyileştirir. Çünkü otizmde olduğu gibi; çoğu kişinin çaresiz hastalık sandığı psikiyatrik hastalıkların sebebi de hasarlı, geçirgen bağırsak duvarı ve anormal bağırsak florası nedeniyle beynin toksinlenmesidir (detaylar için tıklayınız: Bağırsak-Beyin İlişkisi). Bağırsak florasının tedavi edilmesi sonucunda, beynin toksin yükün etkisinden kurtulmasıyla bu hastalıklar da tamamen iyileşir.

Dr. Natasha Campbell-McBride’ın geliştirdiği bu tedavi “GAPS Tedavisi”, psikoloji sendromlu hastaları da ”GAPS Hastaları” olarak adlandırılır. 2004 yılında Dr. Natasha Campbell-McBride, kendi geliştirdiği GAPS Tedavisini; “GAPS Gut And Psychology Sydrome” (Bağırsak ve Psikoloji Sendromu) adlı kitabıyla bütün dünya ile paylaşır. Dünyanın her bir köşesinden Bağırsak ve Psikoloji Sendromu (GAPS) hastaları; 2004 yılından beri, 7 dile çevrilen ve satış rakamları 500.000’i aşan bu kitaptaki GAPS Diyetini ve sağlık önerilerini içeren ​GAPS Tedavi Protokolüyle TAMAMEN iyileşip sağlıklarına kavuşmuşlardır!

Googleden Gelen Arama Sonuçları:

  • https://kitaptanitimlari com/natasha-campbell-mcbride-gaps-bagirsak-ve-psikoloji-sendromu-icin-dogal-tedavi-yontemi-pdf-indir html?unapproved=81351&moderation-hash=bde9fdc1016b2c02691f60f60dc66472#comment-81351
  • GAPS Bağırsak ve Psikoloji Sendromu için Doğal Tedavi Yöntemi indir
  • gaps kitap pdf indir