Monica McCarty Kır Zincirlerini E-Book E-Kitap indir

tarafından
2100
Monica McCarty Kır Zincirlerini E-Book E-Kitap indir

Monica McCarty Kır Zincirlerini E-Book E-Kitap indir, Monica McCarty Kır Zincirlerini E-Book E-Kitap, Monica McCarty Kır Zincirlerini E-Book Monica McCarty Kır Zincirlerini Monica McCarty Kır Zincirlerini indir, Monica McCarty

McLeods üçlemesinin son kitabı, Alex ve Rory’nin küçük kız kardeşleri Flora…

Flora, sarayda bir leydi gibi yetişmiş bir kız ve aynı zamanda birazda baş belası. Yani okuduğumda edindiğim fikirler doğrultusunda böyle. Lachlan’ın onu kaçırıp evliliğe ikna etmesi gibi bir zorunluluğu var ki kardeşini kurtarabilsin. Flora’nın kuzeniyle yanılmıyorsam bir anlaşma yapıyorlar bu yönde. Her neyse, aralarında bir yerden sonra gerçekten aşk filizlenmeye başlıyor.

monica mccarty kir zincirlerini

Özellikle, Flora’nın kaçmaya çalışırken denizde teknesinin batmasıyla ve Lachlan’ın kendisini kurtarması, ormanda kaçırılırken Lachlan’a karşı tavırları, Lachlan’ın yüzme öğretirken aralarında körüklenen ateş her şey çok güzeldi. Tam Asi kıvamında hareketliydi.

Kitabı İndirmek İçin Konuya Yorum Yaparak Mail Adresinizi Yazın

Mail Hesabınıza Gönderelim.

Lütfen Doğru Adreslerinizi Yazınız.

Hector’un gönderdiği mektubu Lachlan’ın okuyamaması ve Flora’nında kendini küçük göreceğini düşünmesi çok güzeldi. Yani güzeldi derken o sayfalarda ayrı bir duygu vardı. Tabi Flora küçük görmedi hatta durumu anlayışla karşıladı da.
Bir de sonunda Hectoru’un Flora’yı denizde bir kayaya bağlaması ve Lachlan’ın teslimiyeti karşısında Flora’yı serbest bırakacağını söylemesi ve Lachlan’ın her şeyi göze alması harikaydı. Tabi Rory’de yanlarında ya neyse… Aşkı her sayfada hissediyorduk okurken.

Kitabın konusunu

“Lachlan Maclean, klanını korumak için her şeyi göze almıştır. İskoçyanın en inatçı kızını, onu evliliğe ikna etmek gibi gizli bir emelle kaçırması gerekse bile. Vahşi arzulara sahip, emirler yağdırmaya alışkın bir lider olan Lachlan, güzel Floranın alevler püskürmesine hiç hazır değildir. Flora onun klanını kurtarma planını sekteye uğratacak ve sert, yontulmuş görüntüsünün altındaki yumuşak kişiliğini ortaya çıkararak, belki de felaketine neden olacaktır.
Highlanddaki en büyük evlilik ödülü olan Flora ne pahasına olursa olsun siyasi bir anlaşma gereği feda edilen annesinin kaderini yaşamamaya kararlıdır. Kendisini esir alan kişiye gaddarlığının bedelini ödeteceğine dair yemin eder ve tehlikeli bir tutkuyla onu cesurca bir irade savaşının içine sürükler. Geçmiş bir trajedinin ağır ağır kaybolmakta olan laneti ise henüz söze bile dökülmemiş aşklarının önünde büyük bir engel oluşturacaktır.”