Metin Olmak Tümer Metin Yeni Kitap

tarafından
325
Metin Olmak Tümer Metin Yeni Kitap

Metin Olmak Tümer Metin Yeni Kitap, Metin Olmak Tümer Metin Yeni Kitap konusu, Metin Olmak Tümer Metin, Metin Olmak Tümer Metin kitap özeti, Metin Olmak Tümer Metin kitap konusu
Oynadığı her takımda farklı tarzı ve duruşuyla hep çok konuşulan futbolcu Tümer Metin, kendi portesini kendi kalemiyle çiziyor.

Zonguldakspor, Samsunspor, Beşiktaş, Fenerbahçe, Larisa , Korfu ve milli takım… Oynadığı her takımda farklı tarzı ve duruşuyla hep çok konuşulan futbolcu Tümer Metin, çocukluğundan başlayarak yaşamını anlatıyor. Ailesi, kahramanları, hayalleri, başarıları, üzüntüleri, hepsi var bu kitapta. Yeşil sahalar, soyunma odaları, çıkış tünelleri, takım arkadaşları, taraftarlar, goller, asistler, unutulmaz maçlar ve şampiyonluklar da…

Tümer Metin Metin Olmakta kendi portesini kendi kalemiyle çiziyor, futbolun iç dünyasını alabildiğine samimi bir dil ve açık sözlülükle anlatıyor.

“Onu sahada ik kez gördüğüm anda ve yıllar sonra saha dışında ilk tanıştığımızda aklımdan aynı cümle geçti: “Diğerlerine hiç benzemiyor. Kaybetmekten korkmadan bildiği yoldan dikine ilerleyip kazanıyor!” Şimdi kendi dilinden Tümerin futbol hayatını okuyunca o izlenimimin arkasındaki nedenleri daha iyi anladım. Dahası futbol düzenimizin kapalı kapıları gözümün önünde bir bir açıldı. Meraklısı bu kitabı mutlaka okumalı!”
Haşmet Babaoğlu

“Elinizde tuttuğunuz kitap, Tümer Metinin olduğu kadar oynadığı takımların, o takımların taraftarlarının da hikâyesi… İç ödeşmeyi, kendisiyle yüzleşmeyi hayat ilkesi yapmış birinden de bu beklenirdi zaten: Yaşadıklarını hepimizle paylaşmak… Bu kitap umarım birçok futbol ve spor adamımıza örnek olur, onlara cesaret verir.”
İbrahim Altınsay

“Futboldaki yaşanmışlıkları Tümer Metinden dinlemek büyük bir keyif.
Bu hikâyenin içinde Tümer gibi bir futbolcunun idolü olarak yer almak ise benim için onur verici!”
Metin Tekin