Meredith Gentry Laurell K. Hamilton Yeni Kitap

tarafından
672
Meredith Gentry Laurell K. Hamilton Yeni Kitap

Meredith Gentry Laurell K. Hamilton Yeni Kitap-Meredith Gentry Laurell K. Hamilton Yeni-Meredith Gentry Laurell K. Hamilton

Adım Meredith Gentry ama elbette, bu gerçek ismim değil. Sessiz bir sözcük gece rüzgârlarıyla savrulur da, Hava ve Karanlıklar Kraliçesi teyzemin kulağına gider diye, karanlık çökünce bile gerçek adımı fısıldamaya cesaret edemiyorum. Benim ölmemi istiyor. Nedenini bilmiyorum… Üç yıl önce Peri sarayından kaçtım ve o zamandan beri saklanıyorum. Ben Merry Gentry, Grey Dedektiflik Ajansı’nda özel dedektiflik yapıyorum. Peri sarayında küçümsenen sihir becerilerim insanların dünyasında değer görüyor. Oysaki, insanlarla kıyaslandığında dahi sihir yeteneğim fazla çarpıcı sayılmaz. Ancak bu işime geliyor. Çarpıcılık dikkat çeker ve şu an buna hiç ihtiyacım yok. Periler benim öldüğümü sanıyor. Ama gördüğünüz gibi buradayım.

Meredith Gentry Laurell K. Hamilton

Ben Prenses Meredith Nicessus. Hava kararınca bu ismi dile getirmek ölümün kapınızı çalması demektir. Her zaman dikkatliydim ama yeterince değil. Gölgeler beni buldu ve bir şekilde eve götürmeye kararlılar. Yani kaçış sona erdi. Ama kavga henüz başlıyor… Heyecan, şehvet ve tehlikeli büyülerle dolu “Meredith Gentry”, fantezi ve erotik maceraların iç içe geçtiği baş döndüren bir seri.

“Karakterler sansürsüzce anlatılan ateşli sahnelerle okurların başını döndürüyor.”
-Starbust Magazine-

“Hiç durmayan hızlı bir tempo, sizi eğlencenin doruklarına çıkaracak.”
-SFX Magazine-

“Böyle üretken bir hayal gücüne sahip bir yazar daha okumadım.”
-Diana Gabaldon-

“Unutulmaz karakterler ve şeytani zekâ, ortaya müthiş bir hikâye, müstehcen bir eğlence çıkarıyor.”
-Publishers Weekly-