Melez Jennifer L. Armentrout Kitap Tanıtımı

tarafından
264
Melez Jennifer L. Armentrout Kitap Tanıtımı

Hematoi ırkı, tanrılarla yaratıkların soyu. İki Hematoi çocuğu Safkan sayılıyorve tanrısal güçlere sahip oluyor. Hematoilerle ölümlülerin çocukları olanMelezlerde ise bu güçler yok. Bu melezlerin sadece iki seçeneği var: eğitimlibirer Avcı olup iblis avlayabilir ya da Safkanların evlerinde kölelik yapabilirler.

Bir Melez olan Alexandria, yaşamını tuvalet temizleyerek geçirmek yerinetehlikeye atmaya razı ama bunu da yüzüne gözüne bulaştırabilir. Avcılıköğrencilerinin uyması gereken belli kurallar var. Alexin bu kuralların hepsiylebaşı dertte ama en fazla birinci kural onun için büyük sorun:

Safkanlarla Melezler arasında ilişki yasak.

Ne yazık ki Alex, Safkan Aidena çok fena âşık. Ancak bu aşk onun tek büyüksorunu değil; daha büyük bir sorun, okuldan mezun olana kadar hayattakalmak ve bir Avcı olmak. Görevinde başarısızlığa uğrarsa ölümden ya dakölelikten de kötü bir son onu bekliyor: bir iblise dönüşmek ve Aidenın avıolmak.

Daha korkunç bir şey düşünülebilir mi?

Melez, Yunan Mitolojisine bambaşka bir bakış açısı kazandırıp dünyadabüyük yankı uyandıran Melez Sözleşmeleri serisinin ilk kitabıdır.

Sayfa Sayısı : 340
Baskı Tarihi : 2012-İstanbul
Ebatlar(mm) : 135-215