Maya Banks Geçmişin Ayak İzleri E-book E-kitap

tarafından
221
Maya Banks Geçmişin Ayak İzleri E-book E-kitap

Maya Banks Geçmişin Ayak İzleri E-book E-kitap, Maya Banks Geçmişin Ayak İzleri E-book, Maya Banks Geçmişin Ayak İzleri E-kitap, Maya Banks Geçmişin Ayak İzleri indir, kitap indir

Maya Banks – Geçmişin Ayak İzleri

Ryan Beardsley, kendisini aldatmasına rağmen Kellyi bir türlü aklından çıkaramıyordu. Ne yapıp edip onu bulmalı ve iyi olduğundan emin olmalıydı. Uzun çabaların ardından ona ulaştığında, Kelly, küçük bir restoranda garsonluk yapıyordu. Ancak Ryanı büyük bir sürpriz bekliyordu; Kelly hamileydi ve sağlığı yerinde değildi. Ryan, onu beraberinde Newyorka götürmek istiyordu. Bu süreçte bebeğin kimden olduğunu da öğrenme şansına sahip olacaktı.

Gecmisin Ayak izleri - Maya Banks

Leanne Banks – Aşka Güven

Maddox İletişim, Brock Maddoxun her şeyiydi. Ta ki bir kadın, onunla işi arasına girene dek… Maddox İletişimin patronu Brock Maddox sevgilisinin ihanetine uğramıştı. Aynı zamanda sekreteri de olan sevgilisi Elle Lintonla yüzleştiğinde, çok daha büyük bir sırla karşılaşacak, Ellenin onun bebeğine hamile olduğunu öğrenecekti.

Hayatı boyunca hiçbir şeyin kontrolü dışında gelişmesine izin vermeyen Brock, Elleye onunla evleneceğini söyledi. Böylece hem çocuğu üzerinde hak iddia edebilecek hem de eski sekreterini gözünün önünden ayırmamış olacaktı.

Ama işler planladığı gibi gitmeyecek, Brock hiç aklına gelmeyecek bir şekilde kalbini Elleye kaptıracaktı.