Maya Banks Asla Bir İskoçyalı Sevme Pdf indir

tarafından
297
Maya Banks Asla Bir İskoçyalı Sevme Pdf indir

Maya Banks Asla Bir İskoçyalı Sevme Pdf indir, Maya Banks Asla Bir İskoçyalı Sevme ebook indir, Maya Banks Asla Bir İskoçyalı Sevme, Maya Banks Asla Bir İskoçyalı Sevme indir, Maya Banks, Asla Bir İskoçyalı Sevme Pdf indir

Caelen Mc Cabe’in saf kalbi öyle büyük bir ihanete uğramıştı ki klanı geri dönüşü olmayan bir yola sürüklenmişti. Artık aileye olan sadakatini her şeyden üstün tutuyordu. Ağabeyinin son anda evlenmekten vazgeçtiği geliniyle hayatını birleştirme sorumluluğu ona verilmişti. İki klan arasındaki ilişkilerin düzelmesi buna bağlıydı. Güzel Rionna McDonald ideal bir eş olsa da Caelen hiçbir kadına güvenmiyordu, özellikle de adeta eziyet edercesine onu baştan çıkaran bu kadına.

Maya Banks Asla Bir iskocyali Sevme

Babasının güç oyununda bir günah keçisi olan Rionna görevini yerine getirecektir, ancak bunu yaparken kalbini ve onurunu korumaya yemin etmiştir. Her şeye rağmen Caelen’in şehvetli dokunuşları gardını indirmesine sebep olur, fakat klanı kadar duygularını da şiddetle koruyan kocasına duyduğu hisleri bastırmaya devam eder. Ne zamanki McCabe efsanesi için savaş kapıya dayanır, Rionna’nın gerçek savaşçı duyguları da gün yüzüne çıkar. Babasının gazabına uğramaktan korkmayarak, düşmanlarının hiddetini hiçe sayarak Rionna, Caelen’i kurtarmak pahasına hayatını riske atacaktır.

Googleden Gelen Arama Sonuçları:

  • kitaptanitimlari com asla bir iskoçyalıyı sevme