Mahşer Kaptan Trips Stephen King

tarafından
213
Mahşer Kaptan Trips Stephen King

Mahşer Kaptan Trips Stephen King, Mahşer Kaptan Trips, Mahşer Kaptan Trips özeti, Mahşer Kaptan Trips konusu, Mahşer

Farklı biyolojik maddelerin üretildiği bir proje… Bilenler ona Mavi Proje diyor. Charlie Campion, karısı ve çocuğu için bu isim kısa süre sonra ölümle aynı anlama gelir.
Ve Charlie’nin hayatına giren çıkan ya da bu hayatın kıyısından geçen zavallılar, ülkeyi baştan başa saran bir viral krizin baş göstermesine aracı olurlar.

Mavi Proje artık bir projenin adı değil, buna maruz kalanların %99’unun ölümüne yol açan şeytani bir salgın, bir ölüm fermanıdır. Ve artık bir yeni adı vardır: Kaptan Trips.
Ama bir avuç insan için o, hezeyanlı kâbuslarda karşılarına çıkan şekilsiz bir figür; karanlık ve klostrofobik mısır tarlalarının arasından bakan, izleyen ve takip eden, kendilerine adeta musallat olmuş bir hayalettir…

Saygın oyun ve senaryo yazarı Roberto Aguirre-Sacasa tarafından uyarlanan, Mike Perkins ve Laura Martin tarafından çizgiye dökülen Mahşer; Kaptan Trips, okuyucuları salgınla tanışmış, berbat kokusunu almış ve gelecekleri için direnen karakterlerden bir ağ ördüğü, dehşet dolu bir dünyaya götürüyor. Tanrı hepimizin yardımcısı olsun.

Mahser-Kaptan_Trips-Stephen_King

Yazar: Stephen King
Yayın Evi: Altın Kitaplar
Türü: Çizgi-Roman, Edebiyat
Orijinal Adı: The Stand – Captain Trips
Basım: Eylül 2013
Sayfa Sayısı: 160
Çevirmen: Canan Kim
ISBN: 9789752117167