M. Leighton Kötü Çocuklar 2 Tutkudan Sırlara e-book e-kitap indir

tarafından
117
M. Leighton Kötü Çocuklar 2 Tutkudan Sırlara e-book e-kitap indir

M. Leighton Kötü Çocuklar 2 Tutkudan Sırlara e-book e-kitap indir, M. Leighton Kötü Çocuklar 2 Tutkudan Sırlara e-book indir, M. Leighton Kötü Çocuklar 2 Tutkudan Sırlara e-kitap indir, M. Leighton Kötü Çocuklar 2 Tutkudan Sırlara indir

New York Times çok satan yazanlarından M. Leighton’dan Soluk Soluğa’ya çok sıcak bir devam kitabı. Yaşadığı romantik ilişkilerinin hiçbiri, soru işaretleriyle dolu olsa da Olivia’ya, Cash’le yaşadağı kadar kendini doğru hissettirmemiştir. Cash, görünüşte güvenilmez oluşu ve arzularını tatmin etmedeki başarısıyla ‘Kötü Çocuk’ ününü çoktan hak etmiştir. Yalnız Cash, kendisini olduğu gibi kabul eden kadınla birlikte, geçmişinden kurtulmaya çalışmaktadır. Ve bu değişiklik arzusunun esas nedeni, Olivia’nın Cash’in dünyasında apayrı bir yere yerleşmesinin ayak sesleridir.

kotu cocuklar 2 Tutkudan Sirlara - M. Leighton

Ta ki geçmişten gelen karanlık görünümlü yabancılar, Olivia ve Cash’in dünyasını tersine çevirene kadar. İstedikleri şeyi ancak Cash verebilir, eğer Cash, istediklerini vermezse o zaman bu karanlık yabancılar onun hayatta en çok değer verdiği tek şeyi, yani Olivia’yı elinden alacaklardır. Olivia, Cash’e aşık olmanın büyük bir olasılıkla kendisini mahvedeceğini hissediyor, ama bu yeni tehlike, hayal edebileceğinden çok daha büyüktür. Gelişmeler, Olivia’nın hayatı konusunda Cash’e güvenmekle birlikte, ana nedeninin artık kalbinin ona ait olduğunu hissetmesiyle devam ediyor. Kıpır kıpır diyaloglar ve beklenmedik bir son. (Female First) Soluk Soluğa şehvetli, seksi ve çok SICAK!… Hikayenin nasıl devam edeceğini SABIRSIZLIKLA bekliyorum!!! (The Bookish Brunette) Bayıldım bu kitaba..