Lori Wilde Yamalı Hayaller Sahnesi E-book E-kitap indir

tarafından
156
Lori Wilde Yamalı Hayaller Sahnesi E-book E-kitap indir

Lori Wilde Yamalı Hayaller Sahnesi E-book E-kitap indir, Lori Wilde Yamalı Hayaller Sahnesi E-book indir, Lori Wilde Yamalı Hayaller Sahnesi E-kitap indir, Yamalı Hayaller Sahnesi E-book E-kitap indir, Yamalı Hayaller Sahnesi E-book, Yamalı Hayaller Sahnesi E-book indir, Yamalı Hayaller Sahnesi kitap indir

Bazı hayallerin rengi pembedir, bazılarının ise puslu bir gri…

Annesi tarafından küçük yaşta terk edilen Trixie, kaderini baştan yazma hayaliyle yaşadığı yeri, ilk aşkını, hatta ismini bile geride bırakarak yeni bir hayata adım atar. Ünlü bir oyuncu olmak uğruna pek çok şeyden vazgeçen Trixienin yıllar sonra yolu tekrar doğduğu yere düştüğünde ise, o artık bambaşka biridir. Ancak geçen zamana rağmen ilk aşkın tadı hep canlı, hep akılda kalandır.

Yamali Hayaller Sahnesi - Lori Wilde

Www.Kitaptanitimlari.com Aracılığıyla Kitap Şifresi Yoktur

Genç kadın, çok istediği fakat birini seçmek zorunda olduğu iki tercih arasında sıkışıp kalır: Bir yanda şöhret olma hayalini gerçekleştirebileceği, göz kamaştıran, lüks bir hayat; diğer yanda yorgun kalbine iyi gelecek, huzur dolu gerçek bir aşk vardır. Şimdi bu zor kararı verme vaktidir.

“Sevimli karakterleri, iç açıcı hikâyesi ve büyüleyici romantizmiyle Yamalı Hayaller Sahnesi, keyif dolu bir okuma sunuyor.”
-Las Vegas Journal-

“İkinci şanslar, yenilenmiş bir aşk ve hassas diyaloglarla bezenmiş duygusal sahneler kalbinize dokunacak. Yazarın içten hissedilen romans yaratma yeteneğine hayran kalacaksınız.”
-My Overstuffed Bookshelf-

” Lori Wildeın duygusal hikâyesi, yıllar sonra yeniden bir araya gelen âşıklara ışık tutuyor. Tatmin edici şekilde ana karakterlere odaklanılmış olsa da, diğer karakterler de rollerini layıkıyla yerine getiriyor.”
-Romantic Times-

“Zengin mizah gücü ile tatmin eden diyalogların dengeli birleşimi, kitaba diğer romanslarda bulamadığımız bir derinlik katıyor. Kesinlikle okunmalı.”
-Romance Novel News-