Lisa Kleypas – Daha Sabaha Çok Var E-kitap indir

tarafından
68
Lisa Kleypas – Daha Sabaha Çok Var E-kitap indir

Lisa Kleypas – Daha Sabaha Çok Var E-kitap indir-Lisa Kleypas – Daha Sabaha Çok Var E-kitap-Lisa Kleypas – Daha Sabaha Çok Var

Hathaway Serisinin dördüncü kitabı olan Daha Sabaha Çok Var’da Hathaway kardeşlerin en büyüklerinden olan Leo’nun hikayesi anlatılmaktadır. Leo, evlerinde çalışan mürebbiyeye yani kız kardeşlerine bakan ve evin işlerine koşturan kişi olan Catherine Marks’a ilgi duymaktadır. İlk başta sadece şehvet duygusu olan bu his, Leo’nun Cat ile yakınlaşması soucunda sevgiye, aşka dönüşecektir.

Daha Sabaha cok Var Lisa Kleypas

Catherine asabi ve inatçı bir kadındır. Erkeklere güvenilmemesi gerektiğini düşünür ve Leo’ya olan tutumu da serttir. Kitabın ilerleyen bölümlerinde kendisinin de keşfedeceği gibi, bu sert tutumu tamamen Leo’ya karşı olan hem fiziksel hem de ruhsal çekiminden dolayıdır. Marks’ın çocukluğu çok da iyi değildir. On beş yaşındayken Latimer denilen adama satılmıştır, ancak onunla olmadan elnden kurtulmayı başarmıştır. Kitapta bu olayı daha detaylı bir şekilde okuma şansını elde edeceksiniz.

Yazarın önceki kitaplarını okusuydanız bu kitabı da mutlaka aıp okumalısnız. Eğer okumadıysanıza tarihi aşk romanlarına başlamak için harika bir yazar olacaktır.