Lesley Pearse Çingene Ekitap indir Şifresiz

tarafından
86
Lesley Pearse Çingene Ekitap indir Şifresiz

Lesley Pearse Çingene Ekitap indir-Lesley Pearse Çingene Ekitap-Lesley Pearse Çingene-Lesley Pearse Çingene Ekitap indir oku

Lesley Pearse - Çingene

1893 yılında Liverpool’da yaşanan bir trajedi, Beth Bolton’ı evinden çok uzaklara sürükleyecektir.
On beş yaşındaki Beth’in bütün dünyası, ağabeyi Sam ve kız kardeşi Molly ile beraber öksüz kalmalarıyla yerle bir olur. Sam, sadece Amerika’ya giderlerse hayatlarını kurtarabileceklerine inanmaktadır ve istemeyerek de olsa Molly’yi koruyucu bir aileye teslim eder ve iki kardeş hayatlarının en muhteşem macerasına atılırlar.
New York’a gitmek için bindikleri gemide bir sürü düzenbaz da bulunmaktadır. Ancak Beth keman çalma yeteneği sayesinde Çingene lakabını alır, sonra da karizmatik bir kumarbaz olan Theo ile tanışır ve keskin zekâlı Jack ile arkadaş olur.
Amerika’da boğazlarına kadar belaya batmalarına rağmen paçayı kurtarmayı başaran dört kafadar, en sonunda Kanada’nın sarp dağlarında ve Klondike nehrinde altın aramaya giderler.
Beth’in mutluğu bulabilmesi daha ne kadar sürecektir? Ve bu seyahatleri Çingene’nin ‘evim’ diyebileceği bir yer bulmasını sağlayabilecek midir?
Sayfa Sayısı: 496