Kristen Proby Kaç Benimle E-book E-kitap indir

tarafından
507
Kristen Proby Kaç Benimle E-book E-kitap indir

Kristen Proby Kaç Benimle E-book E-kitap indir, Kristen Proby Kaç Benimle E-book indir, Kristen Proby Kaç Benimle E-kitap indir, Kristen Proby, Kaç Benimle E-book E-kitap indir, Kaç Benimle E-book, Kaç Benimle kitap indir
Fotoğraf çekerek geçireceği huzurlu bir sabah, sahilde seksi bir yabancıyla uğraşmak, Natalie Conner’ın planları arasında yoktu. Onun fotoğraflarını çektiğini nereden çıkarmıştı ki hem? Kimdi ki o? Kesin olan bir şey varsa, o da çok yakışıklı ve Natalie’nin yaralı ruhuna dokunacak kadar romantik olduğuydu.

Kristen Proby Kac Benimle

Luke Williams dünyanın onu biraz rahat bırakmasını istiyordu, o yüzden bir kameranın daha yüzüne odaklandığını görünce, lenslerin arkasındaki güzel kadının üstüne atladı. Kendisinin kim olduğunu bilmediğini öğrendiğindeyse, kadın ilgisini çekmiş ve onu baştan çıkarmıştı bile. Natalie seks için yaratılmış bir vücuda, küstah bir havaya sahipti ve Luke ona doyamıyordu. Ama ona kim olduğunu söylemeye de hazır değildi.

Yalanlara ve sırlara gelemeyen ve akıllı bir kadın olan Natalie, Luke’un sakladıklarını öğrendiğinde bu yeni ilişkiye ne olacak dersiniz?
(Tanıtım Bülteninden)