Kıyıya Vuran Hayatlar Sally Goldenbaum Kitap Tanıtımı

tarafından
314
Kıyıya Vuran Hayatlar Sally Goldenbaum Kitap Tanıtımı

Kıyıya Vuran Hayatlar Sally Goldenbaum Kitap Tanıtımı, Kıyıya Vuran Hayatlar Sally Goldenbaum Kitap özeti, Kıyıya Vuran Hayatlar Sally Goldenbaum Kitap konusu, Kıyıya Vuran Hayatlar Sally Goldenbaum, Kıyıya Vuran Hayatlar

Her yaz adeta bir şenliğe dönüşen huzurlu bir kasaba

Tüm yaşanmışlıkları geride bırakıp, yeni bir hayata başlamak için bu kasabaya yerleşen yalnız bir kadın

Kasabadaki örgü atölyesinde bir araya gelen insanların peşine düştüğü akıl almaz bir cinayet.. Ve hiç kimsenin tahmin edemeyeceği sarsıcı bir sonla biten şaşırtıcı bir roman…

Sally Goldenbaum, dostluk bağlarını harikulade bir dille işlediği bu romanda duygusallığın yanı sıra gerilim ve gizem dolu muhteşem bir kurgu yaratmayı başarmış. Bu yazar yeni bağımlılığınız olacak!

-Publishers Weekly-

Sally Goldenbaum bizlere dostluk, entrika ve cinayet temalarını birleştirerek harika bir motif sunuyor, hem de tek bir ilmek bile kaçırmadan.

-Gillian Roberts-

Birbirini önemseyen harika bir arkadaş grubunun başından geçen merak uyandırıcı olayları okurken kendinizi romanın içinde bulacağınız kesin. Bir sonraki buluşmayı sabırsızlıkla bekliyorum!

-Nancy Pickard-

Sally Goldenbaum`un çarpıcı dünyası, okuyucuları alıp bambaşka zamanlara götürüyor. Coşku ve gizem dolu bu kitapta karakterler kurgu ürünü değil gerçeğin ta kendisi sanki.

-Carolyn Hart-

Birbirine sıkı sıkıya bağlı bir toplulukta işlenen bir cinayetin ardından yaşanan heyecan dolu olayları okurken harika vakit geçireceksiniz.

-Rhys Bowen-

Googleden Gelen Arama Sonuçları:

  • kıyıya vuran hayatlar pdf indir