Kieran Kramer Beni Uzaklarda Arama E-book E-kitap indir

tarafından
543
Kieran Kramer Beni Uzaklarda Arama E-book E-kitap indir

Kieran Kramer Beni Uzaklarda Arama E-book E-kitap indir, Kieran Kramer Beni Uzaklarda Arama E-book indir, Kieran Kramer Beni Uzaklarda Arama E-kitap indir, Kieran Kramer Beni Uzaklarda Arama indir

Lord Harry Traemore özgür hayatın tadını çıkaran ve kesinlikle evlenme niyetinde olmayan yakışıklı bir bekardır. Fakat bir gün Prens tarafından “Ulaşılmaz Bekar” ilan edilip, romantik bir bahse katılmak zorunda bırakılır. Bahsin kuralları gayet açıktır: Bir hafta boyunca beş bekar, yanlarında onlara eşlik eden kadınlarla birlikte aynı evde yaşayacaklardır ve bahsin kazananı bir yıl boyunca evlenmeme hakkına sahip olacaktır.

Kieran Kramer Beni Uzaklarda Arama

Harry bu konuda kendine son derece güvenirken, yanında götürdüğü kadın onu terk edip başka bir adamla kaçar; çocukluk arkadaşı – ya da düşmanı – Leydi Molly Fairbanks’in nişanlısıyla. Oldukça çekici fakat asabi olan Leydi Molly’nin böyle oyunlarla hiç işi olmayacakken, bir anda kendisini bu bahsin içinde bulur. Molly, hayatta başkalarını asla umursamayan Harry’ye bir ders vermek niyetindeyken onu mutlu sona mı götürecekti?

“Kieran Kramer’in kaleminden, dönemi en güzel şekilde yansıtan öğelerle harmanlanmış, tadını asla unutamayacağınız lezzette bir ilk yapıt.”
Julie London