Katie Mcgarry Sınırları Zorlamak E-book E-kitap indir

tarafından
237
Katie Mcgarry Sınırları Zorlamak E-book E-kitap indir

Katie Mcgarry Sınırları Zorlamak E-book E-kitap indir, Katie Mcgarry Sınırları Zorlamak E-book E-kitap, Katie Mcgarry Sınırları Zorlamak E-book, Katie Mcgarry Sınırları Zorlamak E-book indir, Katie Mcgarry Sınırları Zorlamak kitap indir, Sınırları Zorlamak E-book E-kitap indir
Birbirleri için çok yanlış… ve bir o kadar da doğrular.

Sinirlari Zorlamak - Katie Mcgarry

Echo Emerson’ın, sporcu sevgilisi olan popüler bir kızdan, hakkında dedikodular dönen, kollarında ‘tuhaf’ yaralar olan dışlanmış bir kıza dönüştüğü akşam neler olduğuna dair kimsenin bir fikri yoktur. Echo bile o korkunç akşama dair tüm olanları hatırlayamıyordur. Tek bildiği, her şeyin tekrardan normale dönmesini istediği.

Oldukça yakışıklı ve siyah deri ceketli çapkın ama yalnız Noah Hutchins, şaşırtıcı anlayışıyla hayatına girdiğinde Echo’nun dünyası asla hayal edemeyeceği bir biçimde değişir. Oysa ortak hiçbir noktaları olmaması gerekirdi. İkisinin de tuttuğu sırları düşünürsek, beraber olmaları oldukça imkânsızdı.

Fakat aralarındaki çekim bir türlü geçmek bilmez. Echo, sınırları daha ne kadar zorlayabileceklerini ve ona sevmeyi yeniden öğretebilecek tek bir adam için neleri göze alabileceğini kendisine sormak durumunda kalır.