Kat Martin Şeytanın Kolyesi Yeni Kitap Tanıtımı

tarafından
232
Kat Martin Şeytanın Kolyesi Yeni Kitap Tanıtımı

Kat Martin Şeytanın Kolyesi Yeni Kitap Tanıtımı-Kat Martin Şeytanın Kolyesi Yeni Kitap Tanıtımı-Kat Martin Şeytanın Kolyesi Yeni Kitap Tanıtımı-Kat Martin Şeytanın Kolyesi Yeni Kitap Tanıtımı-Kat Martin Şeytanın Kolyesi Yeni Kitap Tanıtımı-Kat Martin Şeytanın Kolyesi Yeni Kitap Tanıtımı

İngiliz hükümeti tarafından görevlendirilmiş korsan Ethan Sharpe için, Grace Chastain bir piyondan başka bir şey değildi. Hapiste geçirdiği korkunç ayların sorumlusu, vatan haini Harmon Jeffriese karşı hazırladığı intikam planı için elinde tuttuğu bir kozdu sadece. Ethan, Gracein, o adamın metresi olduğuna inanıyor, genç kadını onun elinden alarak düşmanına acı çektirmeyi planlıyordu.

Kat Martin Şeytanın Kolyesi

Kaptan Sharpe tarafından kaçırılıp onun gemisinde tutsak edilen, Gracein ise aile yadigârı değerli kolyesinin lanetinden başka hiçbir güvencesi yoktu. Kaptanın kaba davranışlarına cesurca direniyordu. Öte yandan, bu karmaşık adamın saplantılı öfkesinin ve sessiz suçlamalarının arkasında, basit bir hırstan daha fazlasının olduğundan da şüpheleniyordu.

Ethanın, metres gözüyle bakıp aşağıladığı Gracein, düşündüğü kadar basit bir kadın olmadığını anlaması çok uzun sürmedi. Grace güzel olduğu kadar dik başlıydı ve Ethanın ona karşı iradeli durma konusunda verdiği savaş, azminin kırılmasıyla sonuçlandı. Yine de Ethanın geçmişi geride bırakıp, kalbinin sesini dinleyerek kaderinin peşinden gitmesi, o kadar da kolay olmayacaktı.

“Gerçek anlamda sürükleyici bir hikâye. Sayfalar su gibi akacak.”
-RT Book Reviews-