Kartalın Bakışı Fred Alan Wolf

tarafından
279
Kartalın Bakışı Fred Alan Wolf

Kartalın Bakışı Fred Alan Wolf, Kartalın Bakışı Fred Alan Wolf kitap özeti, Kartalın Bakışı Fred Alan Wolf kitap konusu, Kartalın Bakışı Fred Alan Wolf oku, Kartalın Bakışı

Bir Fizikçinin Şaman Dünyasının Kalbinde Bilimsel Gerçeklerle Buluşması…

Fred Alan Wolf, Himalayalar’dan Peru’nun ormanlarına kadar uzanan şaman dünyasında yolculuk ederek ilk bakışta teorik fizikle bağdaştırılamayacak olan şifa verme, ateşte yürüme, şekil değiştirme, beden dışı deneyimleri, geçmiş ve gelecek görüleri, zamanda yolculuk ve açık rüyanın teorik fizikteki karşılıklarını modern bilimin göz önüne seriyor.

Kartalin-Bakisi_ Fred Alan Wolf

Bu kitap “gözlemci etkisi”, paralel evrenler, belirsizlik ilkesi ve “holografik evren” gibi yeni fiziğe ait kavramların Şaman gizemlerini nasıl aydınlatabileceğini gösteriyor. Fizik ve fizikötesi arasındaki bağlantıların hayret verici keşfi olan “Kartal Bakışı” ilham verici bir entelektüel ve ruhsal yolculuk.

“Kesinlikle büyüleyici… Wolf, modern bilim ve gizemli bir dünya görüşü arasındaki engelleri yıkıyor.” -Publishers Weekly-

“Modern fizik ve Şamanizm’i bağlayan Wolf’un keşiflerinin cevherleriyle göz kamaştırıyor. Sonuç, saf büyü ve akıl için bir ziyafet.”
-Kenneth Ring, Connecticut Üniversitesi Psikoloji Profesörü ve Heading Toward Omega’nın yazarı-