Karen Mcquestion Yüreğini Aç E-book E-kitap indir

tarafından
60
Karen Mcquestion Yüreğini Aç E-book E-kitap indir

Karen Mcquestion Yüreğini Aç E-book E-kitap indir, Yüreğini Aç E-book, Yüreğini Aç E-book indir, Yüreğini Aç E-book oku, Yüreğini Aç E-kitap

Çoğu insan mutlu olmak için ihtiyacı olan her şeye sahiptir.

Yuregini_Ac-Karen_Mcquestion

Özgür ruhlu Skyla Plinka, her hareketi önceden tahmin edilebilir kocası Thomas ile çocukluğundan beri aradığı aşkı ve istikrarı bulur. Yeni bir aile kurup eş ve anne rolünü üstlendikten sonra Wisconsin`deki kırsal hayat tatmin edici olsa da Skyla, yerinde duramama hissinin önüne geçemiyordur. Derken adı çıkmış kitapçı Mistik Kitaplar`da çalışan falcı Madam Picard ve hayatındaki tek amacı, mevcut beş çocuğunu bile idare edemezken on iki çocuk sahibi olmak olan yeni komşusu Roxanne, Skyla`nın hayatına girer.

Ailesinin karşı çıkmasına ve her şeye müdahale eden kayınvalidesi Audrey`nin şaşkınlığına rağmen Skyla, Roxanne ile arkadaş olup kitapçıda çalışmaya başlar ve böylece hayatı tahmin ettiğinden daha dolu ama bir o kadar da karmaşık bir hâl alır. Skyla yavaşça bağımsızlığını, kendine güvenini yeniden keşfetmeye başlar.

Karen McQuestion`ın kaleminden Yüreğini Aç, okuduktan çok sonra bile uzun süre aklınızdan çıkmayacak son derece hayat dolu ve bir o kadar buruk bir öykü.