Kaplumbağaların Yavaş Valsi Katherine Pancol

tarafından
195
Kaplumbağaların Yavaş Valsi Katherine Pancol

Kaplumbağaların Yavaş Valsi Katherine Pancol, Kaplumbağaların Yavaş Valsi, Kaplumbağaların Yavaş Valsi kitap özeti, Kaplumbağaların Yavaş Valsi kitap konusu, Kaplumbağaların Yavaş Valsi oku
Timsahların Sarı Gözlerinin İkinci Kitabı…

Bu kitap bir yaşam fırtınası… Öpülmemesi gereken yegâne kişiden gelen yakıcı bir buse. Sarmalayan ya da öldüren iki kol. Uzak durulması gereken son derece çekici bir adam. Titreyen ve heyecanla umut eden bir dul… Ustaca yalan söyleyen bir katil. Dansı yönlendirdiğini zanneden ama adımlarını hep yanlış atan bir kadın. Büyüklerden daha uyanık yeni yetmeler… Hayaleti oynayan bir ölü. Gökyüzündeki yıldızlardan kızının kulağına fısıldayan bir baba… Yolda görenlerin kenara kaçacağı kadar çirkin bir köpek. Çok hızlı ve şiddet dolu bir dünyada yavaş yavaş dans etmeyi öğrenecek küçük ve inatçı kaplumbağalar gibi azimle ilerleyen karakterler…

“İhanet, ihtiras, umut ve aşk, hepsini bu kitapta bulacaksınız. Katherine Pancol’un bu devam romanı, tadı damağınızda kalan ilk kitabın üzerine yenen bir tatlı gibi gelecek…”
-Psychologies-

“Bir dost tavsiyesi, bu romanı hemen okuyun. Pancol mutsuzluk bulutlarını defeden bir rüzgâr gibi ruhunuzu besleyecek ve size aşk, mizah ve iyimserlik dolu bir dünyanın kapılarını açacak.”
-Marie Claire-

“Çoğunlukla eğlenceli, bazen karamsar ama her zaman dokunaklı hakiki bir şefkat hikâyesi. Sizi etkisi altına alacak canlılığıyla son sayfasına kadar bir solukta okuyacaksınız.”
-L’Express-

Kaplumbagalarin_Yavas_Valsi-Katherine_Pancol

Yazar: Katherine Pancol
Yayın Evi: Pegasus Yayınları
Türü: Edebiyat, Roman
Orijinal Adı: La Valse Lente Des Tortues
Basım: Ekim 2013
Sayfa Sayısı: 672
Çevirmen: Hakan Tansel
ISBN: 9786053431282